Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom élettársába! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tényleg ő a legjobb barátom gimis korom óta és mint barát a barátot nagyon szeretem férfi létemre, de ezt a helyzetet nem tudom kezelni. Találkozott egy éve egy lánnyal és összejöttek. Eleinte mindent megtett a lányért, de a haverom tipikusan kényelmes ember, dolgozni, tanulni csak ha nagyon muszáj, tenni valamit csak ha nagyon kell. Ez a lány pedig egy tünemény, kedves, csodaszép, jó a humora, közvetlen, okos, mindent megtesz a haveromért, istenien főz és még sorolhatnám. Teljesen belezúgtam már az elején és egyszer egy buliban nagyon részegen sikerült is odamondani neki, hogy nekem ő kell, de szerencsére annyira részeg voltam, hogy a félrebeszélésnek tudta be mindenki. Próbáltak bemutatni a barátnőjének, de nyomába sem ér a lánynak.

Azóta is kitör rajtam a mosoly, ha meglátom, szoktunk beszélgetni is, elvégre haverok vagyunk vele is. Imádok minden percet, amkor ő is ott van. Persze sosem tenném tönkre a barátom kapcsolatát, még a látszatát is kerülöm annak, amit érzek, de nagyon nehéz. Mindeközben látom, hogy mennyivel többet kéne kapnia. A barátom nem túl érzelmes típus, még akkor sem, ha szeret, ez a lány viszont tud édes, bújós is lenni és bár sosem mondja, mert szereti a barátomat, de mintha érezném rajta a hiányt.

ki volt már ilyen helyzetben hogyan lépett túl ezen? Mi erre a megoldás?


2013. júl. 8. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Járjatok hármasban.
2013. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ne bírálj másokat! Ez az ő kapcsolatuk, és szerintem egy olyan nagyon okos nő majd eldönti saját maga, hogy mennyit kellene neki kapnia, és ez elég e neki!


Nyilván ne tégy semmit, maradj meg a háttérben és mással foglalkozz.

2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tovább?

Verd ki a fejedből, mert rossz vége lesz neki!

És egyébként ne mesélj be már mindent magadnak...lépj túl rajta.

2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most rögtön nem felejted el,akkor a legjobb barátod soha nem volt a barátod.
2013. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!