Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Ha kicsit elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ha kicsit elérhetetlen a pasi az izgatobb számotokra?

Figyelt kérdés
Most úgy értem nem kőfalat szimulálva elérhetetlen,de azért még is tartja magát.
2013. júl. 8. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos engem csak az olyanok izgatnak:D
2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra igen.

Unalmas az akit megkaphatok

2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, a csajok nagyrésze általában ilyen:)

És ebből lesznek a sok magányos macskás öregasszonyok is:D


Na de viccet félretéve, aki szereti a kihívást az igennel fog válaszolni a kérdésedre.

2013. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem. ne legyen elérhetetlen, bókoljon, hódoljon stb..
2013. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remek. Szóval ha össze akarunk jönni egy csajjal át kell rajta nézni...?
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább bókoljon,hívjon el,mert az a típusú lány vagyok aki nem húzza,hanem ha tényleg szereti,kedvesen mosolyog,igent mond,elpirul...:D

Szóval nekem ez kiábrándító,valószínű lemondanék akkor róla.:)

2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert ez a szükséglet kielégítést egy magasabb fókra emeli, elszenvedélyesíti a dolgot de ez nálunk pasik/férfiaknál is így van. Ha rendben vagy lelkileg, akkor keressel egy kis kíhivást, és nem csak szükséglet kielégítés a célod.
2013. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17:36-os vagyok:

Nekem épp valamelyik nap mondta barátnőm, az általam kinézett srácra,hogyha nem akart volna semmit nem szemezett volna,csak AZÉRT JÖTT ÖSSZE MÁSSAL,hogy féltékennyé tegyen. Na nekem ettől ez az egész szitu még gusztustalanabb lett,egyátalán nem nyugtatott, inkább rosszabb lett.:D

2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keressen kihívást a Szent György, én örülök ha találok valakit.
2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Számomra nem izgatóbb, sőt. Legyen közvetlen, érezzem, hogy akar engem, és adja önmagát (ugyanezeket nyújtom én is).

A szex is történjen meg, amikor mindkét fél részéről megérett a pillanat, hülyeség játszadozni.

2013. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!