Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet egy nőnek vakarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet egy nőnek vakarni magáról olyan véleményt amit alkottak róla?

Figyelt kérdés
Ha engem valaki megitélt egy bizonyos módon ,az már nem fog mást gondolni rólam ? Az emberek nem változnak egy bizonyos kor után ?

2013. júl. 8. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le.
2013. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj akivel utáltuk egymást, később pedig jobban megismertük egymást... Szóval a vélemény olyan mint az ember,gyakran változhat.
2013. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy harminc éves nő , új tapasztalatok birtokában ,miért ne nézhetne másként a dolgokra , miért ne változhatna a hozzáállása . Szerintem ez hülyeség . De az is lehet ,hogy csak áltatom magam . De szerintem az ember míg él tanul és miért ne változhatna .
2013. júl. 8. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki ribi, az is marad.
2013. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet:) fel a fejjel. A bunkókkal ne törődj
2013. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

XD Aki ribi az ribi és kész , slussz passz .


Nekem nem az a gondom ,hanem tyúkanyónak néznek úgy látszik , olyannak aki egy halom gyereket akar .


De könyörgöm én utazni akarok , fesztiválokra járni .


Az tény hogy szeretem a stabilitást , a biztonságot de az jobb ha egy hét múlva szakitani akarok vagy mi ?

2013. júl. 8. 18:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen izgi az mikor nem tudod mikor ráz le a csaj és mikor kqur félre .
2013. júl. 8. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Le lehet. Velem többször előfordult, hogy elsőre nem voltam szimpatikus pl.: rosszat hallott rólam, vagy beképzeltnek tartott stb. Aztán megismertek, és megváltozott a viszonyuk hozzám. Valaki hazugságot terjesztett rólad, vagy maguktól ítéltek meg tévesen? Nem mindegy, ha az előbbi, én a helyedben elbeszélgetnék a "rossz PR-ossal".
2013. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A férfi logikát nem nagyon vágom . Na mindegy a nők is meghülyülnek sokszor én is hülye voltam nem mondom .
2013. júl. 8. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egy téves felfogás eredménye.Mert amit mások rólad gondolnak azt ők saját magukról gondolják,mert az az ő gondolatuk,és köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.Tehát Te ezt nem tudod levakarni magadról,mert nincs mit levakarni.Ezt nekik kell levakarni magukról,és ha rájönnek,hogy tévedtek akkor majd levakarják magukról.Neked ezzel nincs semmi dolgod,nem kell foglalkozni ilyenekkel.
2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!