Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék én is ilyen mindenhez értő, vállalkozó, lopó, csaló, állandóan építkező pasi, akiikhez vonzódnak a nők?

Figyelt kérdés
Furcsa a kérdés, de sajnos igaz. Nekem nagyon hamar meghalt az édesapám, nem volt kitől olyan túl sok minden dörzsöltséget megtanulni. Van két diplomám, de nem az a nettó 250 ezres bért adó munkahelyet hozza magával. Vidéki kisvárosban élek, egy jobb féle szakaszán, ahol szinte mindenki gazdag. Régen mi sem voltunk annyira nullák, de az akkor volt. Most akik itt élnek mellettünk vagy 50 család, mind mind tehetősek. De nem a diplomájuk révén. Valahogy mindenhez értenek és a fiaik is nagyon dörzsöltek, mindenre nyitottak. Mindegyik ilyen újgazdag srácnak van szebbnél-szebb csaja, huszonévesek, mint ahogyan én is. De ezek a szülők és a fiaik is mind-mind vállalkozók. Asztalosok, festők, virágkötők, kamioncéges kisvezetők, erdészek stb. Ilyenkor 35 fokban is állandóan dolgoznak otthon rogyásig, építkeznek egymás ellen, irigyek egymásra. Az a cél, hogy kinek legyen minél nagyobb háza. Egész nap zúg a markoló, megy a körfűrész, harácsol a betonkeverő, jönnek a fát hordó Ifák stb. Tehát megy a verseny. De nem ám tiszták, nagyon nem. lopnak, csalnak ezerrel, van sok amelyik börtönben is volt, többen vannak akik pár éve fát loptak télen -20 fokban esténként kint az erdőn és adták el, azóta sok milliót felhalmoztak belőlük. Az erdész is halomra lövi ki feketén a vadakat és passzolja el olaszba. Mind simlis egytől egyig. Nem adózik egyik sem. A virágkötő is már halottas bizniszben is utazik, olcsón külföldről behozza a koporsókat és itthon méreg drágán eladja: már van a 4 tagú családnak vagy 12 autója. Mindegyik fiúknak az összes itt lévő családnak már van 5+ milliós autója, plusz ehhez lány is jár mindegyiknél, szép lány. Hiába mondjátok, hogy a pénz nem egyenlő lány. Akkor nem lenne itt az utcában 32 huszonéves fiú és abból 31 nek jó csaja van. Nekem semmi, de ilyen bérből, kisebb lakással ahol édesanyámmal élek még 27 évesen mégis mire számítsak. Hogyan legyek én is ilyen mindenhez értő tolvaj? Mert ebben az országban nekik megy jól igazán. Ha fáj kimondani, akkor is ezt látom itt.
2013. júl. 10. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Phu, szintén van egy ilyen haverom, bár ő csirkékben utazik;D 2 botot nem tett keresztbe stb. Szerintem a mezőgazdaságban van nagy many
2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben pont, hogy nem az ő példájukat kéne követned. neked inkább elköltöznöd kellene, méghozzá külföldre, különben még bedilizel itt. ennek semmi értelem, hogy nap mint nap őket látod, irigykedsz rájuk és sóvárogsz az áhított gazdagság és nők után. Kint te is csinálhatnál karriert és akkor neked is lenne sok pénzed és jó nőid.
2013. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelme és nagybetűk
2013. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A másik utcában is van egy pasi, 25 éves lim-lom alak, benzinkutas az apja, vagyis annak a vezetője. Ennek a pasinak már saját 30 milliós lakása és 4 milliós autója van, és csak 1 éve dolgozik olajmérnökként. (oda is betolta az apja és átrugdalták). Már vagy 60 csaja volt eddig, most van a 61. és azzal fog nem sokára házasodni. Ritka nagy tahó, féreg, mindenki lenéz. Undorító alak, de szétszedték a csajok. Csak azért mondom ezt, mert mindenhol azt hallom, hogy nem kell tehetős fiú párnak a csajokhoz, ezt mondják. Persze lehet sok olyan lány van, aki tényleg azt szeretné ha a párjával együtt teremtse meg a jövőjét, de valahogy ezen a környéken ez elhalt, mind be akarja tenni a fenekét ilyen lopós, gerinctelen családba.
2013. júl. 10. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de egyedül nem nagyon merek elindulni a vakvilágba. Olyan túl sok barátom nincs, aki e téren nagy ambíciókat táplálna magába, hogy külföldre disszidáljon. Nem tudom merre lehetne elindulni.
2013. júl. 10. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezt filozofálással el lehetne sajátítani. Vannak bevált módszerek, amiket belső körökben lehet kitanulni, a gátlástalanság pedig alap elvárás.

Viszont nem hiszem, hogy elég rálátásod van az egészre ahhoz, hogy objektívan ítélhesd meg.

Már kapásból az eltántoríthat az egésztől, hogy az ilyen emberek állandó szorongásban élnek, és állandóan dolgoznak is. A trófeabarátnők sem nyújtanak nekik túl sok támaszt, hiszen azok addig vannak, amíg pénz is van. Ha nem megy a bolt, minden borul.

Pontosan ezért szoktak ezek az üzletemberek a plafonig eladósodni, mert folyamatosan mutatni kell kifelé a gazdagságot. Kívülállóként pedig csak nézel, hogy de jó neki a BMW X6-ban, vagy a hatalmas házban.. De ha máshogy nézed, akkor ezek az emberek azért dolgoznak éjjel-nappal, hogy ezeknek a törlesztőjét ki tudják termelni. Állandóan ott a csőd réme, mindig a bolt az első gondolatuk. Ez akkor is igaz, ha valakinek adóssága sincs, és jól is megy minden. Haverom is teljesen beletemetkezik a kamionos vállalkozásba, mert szinte 24 órában hajtani kell az ügyfeleket, megrendeléseket. Nem tűnik annyira boldognak, a felesége pedig még annyira sem, pedig mindenük megvan... Csak nem nagyon találkoznak.


Ha mindezt vállalod, akkor lehet próbálkozni. Én nem a lopással indítanék, hanem olyan vállalkozásba fognék, amihez értek is és amire van igény. De nem kell illúziókat táplálni: a piac minden kis szegmensére van jelentkező, és csak a gátlástalan marad meg.

2013. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az erősebb kutya ba*szik! lényegetelen, hogy miből, de fel kell törni mint a talajvíz! Magyarországon két választásod van: elnyomsz vagy elnyomnak. Ha van pénz jönnek a csinos lányok is, ők se hülyék, elvégre a munka nehéz dolog.
2013. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külföld,és karrier építés de akkor hajtás ezerrel,rengeteg kell hajtani de kint megbecsülnek és meg is fizetnek.

Egyszóval legyél karrierista és teperj,ahogy én teszem,pontosan azért amiket meg akikről írtál én is így akarok élni Bömös,fullos pics_k dugása amikor csak akarom,mellette nyaralások ezerrel,komoly vezetői karrier,és egészség ennyi kell csak az élethez.

2013. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem külföld akkor nagy multi ott a pénz és a ranglétra.

Ezért tanuld a nyelvet ezerrel,már most állj neki,ha oda akarsz tartozni ezért tenni kell kőkeményen,és nincsen,hogy délután 4-kor kiesik a toll a kezedből van,hogy este 10-ig is melózni kell,ha dőzsölni akarsz.

2013. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!