Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már örökre ilyen szerencsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már örökre ilyen szerencsétlen leszek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Gyerekkori rossz élmények miatt nagyon zárkózott lettem,és egyszerűen nem tudok emberekkel(de főleg lányokkal) ismerkedni.

Például ha táborban vagyok,akkor látom,hogy kb. a második nap este fiúk-lányok már teljesen összemelegedtek,telefonszámokat cserélgetnek,én meg egyedül maradok.Mindig kialakul egy ilyen fiú-lány baráti kör,és én abból mindig kimaradok.Sajnos mindig is felveszek egy ilyen borzasztó,zárkózott,nyikorgóan udvarias maszkot amit nem sikerül levetkőznöm.

Ha valakivel sikerül is összeismerkedni,abból sem lesz semmi,mert kb. elfelejtenek utána.

Ebben a pillanatban is egyedül vagyok itt a szálláson.A többiek elmentek strandra.(nekem fàj a lábam) Ráadásul már eléggé " ki vagyok éhezve",de nem fogok magamhoz nyúlni...iszonyatosan szégyellem,hogy mások fűzik a csajokat,én meg itt egyedül...


Nagyon rossz ez így.Hogy változhatnék meg?

17/F


2013. júl. 10. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát így nem. Szedd össze magad és irány a strand.

Embereld már meg magad!

2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nehéz mgváltozni, de erőt kell venned magadon. Egy olyan helyen vag ahol nem ismrnek én ilyenkor szoktam kifordulni magamból:) próbáld meg nem veszíthetsz semmit. Öltözz fel és mond azt magadnak: jól nézek ki!! Csajozni fogok!

Légy magabiztos!:) Szorítok:))

2013. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Na,azt ne írjátok légyszi,hogy "szedd össze magad."

Mégis hogyan? Hogyan tudom megváltiztatni ezt az aszociális énemet?

Elhatároztam párszor,de sose lett semmi..

2013. júl. 10. 16:29
 4/18 anonim ***** válasza:
Pedig csak így lehet! Másh ez nem fog megváltozni!!!!
2013. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Spanold föl magad ember, egyszer élünk!!Ugyan már mit veszithetsz?
2013. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De könyörgöm,azt írjátok le milyen módszerrel tudnék megváltozni.

Felspannolom magam,és? Attól még nem leszek szórakoztatóbb.

2013. júl. 10. 16:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor nézz meg egy justin bibircses vidit és látni fogod mitől döglik a légy.
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A népszerűségért, és az önbizalomért is meg kell dolgozni, mint minden másért. Mások bizalmát paradox módon könnyebb elnyerni mint a sajátodat! Csak úgy működik a dolog, hogy ráerőlteted magad olyan dolgokra ami amúgy már nem fért bele régebben.


Lefogadom, hogy "a fáj a lábam" is csak egy kifogás, valszeg semmi nem akadályoz benne, hogy lemenjél a strandra.


1. Fejezd be az önsajnálatot!


2. Legyél egy kicsit "leszarom". ha felvetődik valami kétely benned akkor a válasz na mi? "Leszarom!"


3. Ha van valami téma, amiről beszélnek a többiek ahhoz nyugodtan hozzászólhatsz te is. Nem kell, hogy pl feltétlen megegyezzen a véleményed a többiekkel. Vagy merj beszúrni közbe egy poént. Hidd el, csak elkezdeni nehéz!


4. Járjál konditerembe, attól lesz egy kis önbizalmad.


5. Ha van valami érdeklődési köröd, amit lehet csoportosan is csinálni (sport, tánc, stb) akkor íratkozz be valamire, szánj rá egy kis pénzt nyugodtan, megéri.

2013. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

az van, hogy kicsit ismerős a helyzeted.

amit tudsz tenni, hogy erőlteted a beszélgetést, ha napi pár mondatot váltasz emberekkel, baráti csevegés szinten, úgy, hogy te érdeklődsz felőlük, már az is haladás. elég kérdéseket föltenni, a legtöbben nagyon szeretnek magukról beszélni.

másrészt pedig alapszabály, hogy ha valami programra invitálnak, akkor el kell menni.

akkor is, ha előre látod, hogy nem jól fogod magad érezni.

sajnos ezt erőltetni kell, mert máshogy nem fog javulni a helyzet.

és ha éppen rosszul érzed magad társaságban, akkor gondolj arra, hogy egy tanulási folyamatban vagy, és legalább megteszel mindig egy kis lépést, hogy fejlődj.

nem kell rögtön a lányokra rámozdulni, először próbálj meg egyáltalán barátkozni emberekkel. legalább egy kicsikét.

2013. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1) Tényleg fáj

2) Megpróbálom

3) Próbálkozom ilyenekkel,de alig van humorom,és nem tudom magam jól eladni

4) Kondizok

5) Táncolok is

2013. júl. 10. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!