Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig majdnem 27 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig majdnem 27 év alatt nem tudott hozzám egy lány sem vonzódni, van rá esély, hogy később változzon ez a helyzet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát nem sok

de sosem késő

2013. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, olyan ember nincs aki senkinek ne tetszene. Vagy a hozzáállásoddal van a baj vagy túl nagyok az igényeid.
2013. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is ezt gondoltam magamról, több mint 27 évesen, de van olyan lány, csak te nem találod meg vagy nem veszed észre.
2013. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek igényeim, nem engedhetem meg magamnak, hogy legyenek, és ha lenne olyan csaj, akinek bejönnék, azt észrevenném... De nincs (amúgy is, az ismerősi köröm 0-val egyenlő)
2013. júl. 10. 18:03
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet. nekem mmég a dagadt csajok is azt mondják, hogy csoda, ha lenne lány, aki szóba állan velem, hát nézzenek már magukba a kis zsíros lányok is :DD
2013. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Poncius válasza:

Minden ember annyit ér, amennyire saját magát tartja! Barátom, szerintem te egy kalap szarra tartod magad. Én is ebben a cipőben jártam 23 éves koromig. Ki sem láttam a depresszió mocsarából, az önbecsülésem a 0 alatt volt. Csúnyának tartottam magam, és annak is tartottak, a lányok kinevettek. Aztán megváltoztam, elkezdtem építeni az önbizalmamat, ami pokolian nehéz volt. Külsőleg nem sokat változtam, megcsináltattam a fogaimat, meg csináltattam pár tetkót, hogy mindig emlékeztessenek honnan jöttem. Megtanultam mosolyogni, tartom magam valamire, mégis szerény maradtam. Most szeretnek a nők, próbálkoznak, akik azelőtt lenéztek. Bármelyik nőt megkapnám most, de nem érdekel, van egy gyönyörű barátnőm akivel szeretjük egymást...és ez a lényeg.

Csak azt tudom mondani, változtass a képen, amit önmagadról alkotsz, tanulj meg nevetni saját magadon. ;)

2013. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Képet képet!!:)
2013. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Poncius: Különböztessük meg már a külső és belső értékeket. A belső értékeimre büszke vagyok, tudom, mire vagyok képes, egyáltalán nincs önbizalomhiányom ezen a téren. Tudom magamról, hogy humoros vagyok, kedves és intelligens, de még mielőtt azt hinnéd, hogy nagyképű vagyok, ezeket mind megerősítették már, nem is egy ember, szóval mondhatjuk, reálisan látom magam. Külsőleg viszont, egy kalap szar ezerszer jobban néz ki, mint én. Ezt szintén annyiszor erősítették már meg, hogy nyilván ebben is van valami. Tetkót meg aztán én sosem csináltatnék.
2013. júl. 10. 18:44
 9/11 Poncius válasza:
Akkor meg írd össze egy papírra! Melyek azok a külsőségek, amelyek úgy gondolod nagyban hátráltatnak? Húzd alá azokat, amelyeken lehet változtatni (nem azokat, amelyeken tudsz, vagy akarsz, amelyeken lehetséges). Hajrá!
2013. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Van rá esély,de rengeteg pénzre lesz szükséged hozzá. A nők ugyanis nagyon felszínesek, ha nem lógnak bankok a zsebeidből, szóba se állnak veled.

2013. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!