Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elkaptam egy nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elkaptam egy nemi betegséget, de nem tudom, hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban volt egy egy éjszakás kalandom. Nem védekeztünk. Délutánra kijöttek hólyag szerű dolgok s hüvelyemnél, és sárga folyás folyik belőlem, kicsit véres, de azért ,mert a hólyagok szakadoznak szét. Nagyon fáj és csíp. Nem tudom, hogy mi tévő legyek.

2013. júl. 10. 18:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el orvoshoz..
2013. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász azonnal!!
2013. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Hát nem szívesen lennék nő.
2013. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Talán a nemibeteg gondozóban többet tudnának mondani.
2013. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
felelőtlen vagy. de most legalább megtanultad, hogy egyéjszakást csak gumival. viszlát, várlak a nemibeteggondozóban (én vagyok a doki :) ).
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
az orvos csodákra képes
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
Bár minden egyéjszakásos ezt kapná :P
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
gartulálok. nem tudod mit csinálj? bezzeg este tudtad mi??? Mnej orvoshoz azonnal, már csak ambulancia van ugyhogy oda.
2013. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, hogy orvoshoz kell mennem, de gondoltam, olyan ír majd, akinek van valami sejtése is róla. Igen felelőtlen voltam, ezt már beláttam, de sajnos az időben vissza menni már nem lehet...
2013. júl. 10. 18:28
 10/33 anonim ***** válasza:
Google csodákra képes, ha tudni akarod mi az. De keresgélés helyett a dokihoz menj.
2013. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!