Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról az exetekről, akivel ti szakítottatok, de folyton felétek jár gyalog, kocsival, haverokkal, miközben nem is felétek lakik és semmi dolga nincs?

Figyelt kérdés
Magyarul megles titeket, otthon vagytok-e stb. De nem beszéltek, soha nem találkoztok.
2013. júl. 10. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy beteges a viselkedése.
2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy kicsit beteges. És megkérdezném hogy kémkedik-e utánam.
2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"folyton felétek jár gyalog, kocsival, haverokkal, miközben nem is felétek lakik és semmi dolga nincs"


Lehet csak bemeséled magadnak,az nem jutott eszedbe,hogy a haverok közül lehet vki arra lakik,vagy az illetőt furikázza......


"De nem beszéltek, soha nem találkoztok."


Akkor honnan tudod hogy nincs dolga :D

Már nem azért.....

A nők (már amelyik) elég sok mindent bebeszélnek

maguknak,és azt hiszik körülöttük forog a virág.....

2013. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem azért,de én sem értem!


Ha sosem beszéltek,illetve találkoznak,honnan tudod hogy csak azért járkál arra,hogy téged lesegesen?


Ez egyáltalán nem durva,az én exem anno bekattant,és volt hogy szerelmes üzeneteket hagyott a postaládába,illetve macit,virágot a bejáratnál,mikor már 3 hónapja szakítottunk....na ez beteges volt!

2013. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem se beteges!


Ha haverokkal járkál ide-oda,szerintem már túl van a szakításon!


Amúgy meg honnan tudod,h mikor van dolga,és mikor nincs?


"nem beszéltek, soha nem találkoztok."

2013. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mielőtt járni kezdtünk, soha nem járt erre, és nem is ismerte a környéket. nem beszélünk, de mivel képzeljétek, kimozdulok a házból, így észre veszem őket, és a legkínosabb jelenetet produkálják: elfordítják a fejüket és úgy elvörösödik az arcuk. én a település azon részében élek, ahol tényleg nincs semmi, és ismerőse sem lakik erre felé. nem beszélem be, nyugi. ő pont olyan helyen lakik, ami neki ez kerülő.
2013. júl. 10. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:

De amíg nem zaklat (én nem úgy jön le),addig mit pattogsz?


Már bocs!


Szakítottatok!

Hogy képzeli hogy arra mer menni?


Én kb le se sz..rnám,nem érdekel neked miért ennyire lényeges,meg te dobtad,akkor nem hidegen hagy?

2013. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem piszkál,nem szólogat,nem azért,de mi közöd hozzá,hogy merre járkál,és mikor?


Szakítottál vele,azt csinál amit akar......

2013. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ő pont olyan helyen lakik, ami neki ez kerülő."


És a haverok is,meg mindenki?

2013. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
neki nagy az egoja. pl. a barátja többször is el akart ütni. ja és igen, megzsarolt. szakítás után. szóval igen, zavar. megcsalt, hazudozott, üvöltözött velem a semmiért, tartozik pénzzel, a haverjai meg csak a bábjai.
2013. júl. 10. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!