Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves srác vagyok 177cm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok 177cm az alacsony? Hány évesnek nézek ki? Bejönnék?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 11. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom.....semmi buzulás :D

Szerintem jóképű vagy.

2013. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
lányként mondom nekem nem jössz be, talán a hajad előnytelen mert az arcoddal nincs gond:D
2013. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem alacsony, ezt én mondom aki 158cm.(lány vagyok) a párom pedig 190 centi. szóval áldanám az eget ha olyan pasim lenne aki nem 1 és fél fejjel magasabb nálam. hanem csak 177cm lenne mint te. :D szóval szerintem rohadtul nem alacsony. ez az ideális :) 17/L
2013. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
jól nézel ki. :) Nem, nem vagy alacsony. Szerintem kicsit fiatalabbnak, mint 23. Bejönnél :) 18/l
2013. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az? Mindig kiteszed ide a képedet homika. Már a napisz.ron is fent voltál, nem volt elég, amit ott kaptál?
2013. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy alacsony.

A mai metroszexuális férfi vonalat viszed, ami olyan, mint a zsiráf: szép-szép, de otthonra nem kéne. Nem kezdenék olyan pasival, aki több hajlakkot használ, mint én.

Ráadásul az én szótáramba a férfi szőrös.


Szóval nekem nem jössz be, de a lányok többségének, mint a válaszok is mutatják, nagyon is.

2013. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egész jól nézel ki, sztem semmi baj nincs veled:D:) L
2013. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Amélia:) ***** válasza:

177 h lenne már alacsony? Jó az :))

Nekem a haj nem tetszik:$$ Miééért kell oldalt lenyírni???? Jó az, ha hosszabb :)

2013. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az eddigi 100 kérdésedre adott válasz nem győzött meg? Homár, germán fejed van.
2013. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

már megint te? minimum 4x láttam már különböző kérdéseknél az arcod! ettől függetlenül férfi szemmel nézve jóképű vagy, én örülnék ha ilyen fizimiskám lenne. de ha nem szivatásból más töltöttel a képet akkor jó lenne már ha abbahagynád, mert nagyon szánalmas...

a 177 meg nem alacsony, de nem is magas. én 192 cm vagyok és úgy gondolom, hogy nem vagyok ilyen jóképű mint te, szóval megba*szhatja az ember ha magas, de nem jóképű.

Team Eic!

2013. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!