Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fér bele barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele barátok közt egy szájra puszi?

Figyelt kérdés
Fiú lány között.
2009. okt. 19. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi más csak egy puszi a szájra akkor szerintem nincs probléma, persze ez függ attól is, hogy a feleknek van-e párkapcsolatuk. Ha a lánynak van barátja vagy a fiúnak barátnője, és féltékeny típus, lehet megszólja majd. De addig szerintem nem probléma, középsuliban sokan köszöntünk a fiú barátoknak szájra puszival, barátnőm a szüleinek, testvéreinek is mind a mai napig szájra puszival köszön. Kinek a pap kinek a paplan.
2009. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit furcsállanám ha valaki szájra puszival köszönne, felénk ez nem szokás. Már azon is meglepődtem amikor egy fiú ismerős puszival köszönt(én is fiú vok), később láttam hogy a többi fiú is így köszön egymásnak arra feléjük.
2009. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azon kívül hogy üvegezés vagy fogadás 12 évesek közt, semmi értelmét nem látom hogy két barát szájrapuszizzon, ha ezen kívülálló okokból csinálják akkor az már nem barátság...
2009. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szájrapuszi van, akkor legalább az egyik fél többet akar mint barátság.
2009. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
képzeld el, hogy mondjuk kapcsolatban élsz, és a párod szájrapuszival köszön el, egy ellenkező nemű barátjától. az vicces szitu lenne...:D:D
2009. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!