Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok! Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok! Olyan buta voltam! Vki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy élettársi kapcsolatom, de már megromlott az utóbbi időben és nagyon mérges voltam rá. Az egyik munkatársammal nagyon jól elbeszélgettünk mindig és megbeszéltük ha vár akkor eldöntöm hogy legyen e kettőnk között vmi, de tudta h van vkim!

Időközben kibékültem a párommal, de most nem tudom hogy mondjam el a munkatársamnak hogy ne legyen semmi, úgy hogy ne bántsam meg!

Mert hát azaz igazság hogy adtam neki elég sok pozitív jelet (nem történt semmi!)


24/L


2009. okt. 19. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ez a tipikus esete annak, hogy "tartok még valakit a tarsolyomban", ha nem jön össze az egyik, akkor ott van azonnal a másik. és közben játszol a kollégád érzelmeivel. gratulálok.
2009. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
első válaszolóval egyetértek!
2009. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

jó, azért vegyük figyelembe, h egy megromlott kapcsolatban nem meglepő ha az egyik fél kicsit "körülnéz".

Igenis, nekem is volt olyan kapcsolatom h el voltam hanyagolva, és vágytam más szeretetére. Ez nem elítélendő! És nincs jogotok rögtön őt hibáztatni mindenért.

Szóval kedves kérdező, szimplán csak mondd meg az őszintét. H megbeszéltetek mindent a pároddal, és nem akarod tovább húzni az agyát, és h ne haragudjon ha olyasmit tettél, ami neki rosszul esett. És kész.

Emberek vagyunk a fenébe is, és vannak érzelmeink. Mellesleg a kérdező azt írta h nem volt semmi OLYAN köztük....a kollégával...

2009. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

" Figyu, ne haragudj, de otthon rendeződtek a dolgok. Inkább kitartanék a párom mellett!"

Ez így egyenesen nem megy?

2009. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek! Igazából a 2. válaszadó adott igazi választ, de nem baj..legalább ő tudja h milyen érzés ez ha vkit rettentően elhanyagolnak..!

Hát megpróbálom rendezni a dolgokat!

2009. okt. 19. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A horoszkópod olvastad?
2009. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom. Szerintem a 2. válaszoló adott Neked tetsző választ inkább.

Szerinted hogy érzi a másik, a kollegád ezt a "hát nem tudom, ha nem találok Nálad jobbat, akkor jó leszel Te is" játékot? Ha ennyire nem veszed komolyan, hogy szakíts miatta, akkor mit húzod az agyát? Neked hogy esne, ha azt mondaná a pasid: "Hát nem tom, ha nem jön össze a szőke bögyös macával, akkor maradok Veled." Én biztos úgy hajtanálak el, hogy öröm lenne nézni.

2009. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

itt nem az a lényeg, h bögyös maca, vagy casanova....

Hanem az, h van egy kapcsolatod, ami minden nap a megszokott kerékvágásban halad. Egyszer csak azon kapod magad, h meló, házimunka, alvás, meló, házimunka, alvás....stb. És ebből áll az életed.

A párod is ugyan ez, és nem történik semmi.

Aztán vmiért összekaptok, és hab a tortán amikor te megbeszélnéd a szitut, de a pasid úgy áll hozzá, h neki ettől van fontosabb dolga is. Sex-nél meg közli h ő fáradt...

ÉS egyszercsak a munkahelyen, a suliba, a vonaton...egyszóval bárhol de felűnik az életedben egy 3. aki kedves, aranyos,figyel rád...és érezteti veled h létezel...h igenis szexi vagy és körülrajong (kb 3 éve dícsérte meg a párom utoljára a hajam, vagy a ruhám)

és szóval nem feltétlenül a férfi tetszik, hanem az érzés h újra átélheted azt, amit utoljára évekkel ezelőtt éreztél. Az tetszik h törődnek veled.

Épp ezért, nem hagyod el a párod, mert valahol szereted, csak a mindennapok elnyomták a lángot, ami kezdetben volt köztetek...és ez hiányzik.

2009. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

ja, mellesleg a kolléga is tudja h van párja a kérdezőnek, egyszóval belement abba h elcsábítson egy "foglalt" nőt...ez is ha úgy vesszük milyen dolog??????

Ha pl. nekem tetszik egy nős pasi, nyilván számításba veszem azt is, h lehet h mégis a feleséget fogja választani, nem engem.

A másik meg, h lehet h ez neki kihívás (mármint a kollégának)és ennyi. Nem is gondolja ő sem komolyan...és ő hülyíti a kérdezőt...


a 12:21es vagyok

2009. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm..már rendeztem a dolgot! Azt mondta hogy ő nagyon jól tudta és NEM szerelmes belém hogy összetörjön, csak barátkoztunk..köszi mindenkinek am
2009. okt. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!