Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejönnek a keleti csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejönnek a keleti csajok?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik országbeliek?
2009. okt. 19. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
a keletiek? hmm hidd el vannak egész szép csajok Hajdú-Biharban és Szabolcsban is, azok elég keleti megyék
2009. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
a japán és kínai lányok nagyon szépek. Az arabok sem rosszak :)
2009. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Próbálnak bejönni, ukránok, moldávok, ruszkik főleg, de az EU-tagság óta a Zöldhatáron többnyire fennakadnak :>
2009. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
ez az utolsó de nagy volt :DDDDD
2009. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
12:34 szerintem is marha nagy poén volt! :P
2009. okt. 19. 12:42
 6/21 anonim ***** válasza:
igen
2009. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Én orosz vagyok,és az egyik válaszolónak szeretném mondani,hogy több magyar megy innen Oroszországba egy jobb munka lehetősége miatt,mint fordítva.A legtöbb itteni orosz gazdag,és a szülők vezető pozíciókat töltenek be nemzetközi cégeknél,vagy diplomaták.Ezért kérem,ne hasonlítsa össze őket moldáv vagy ukrán feketemunkásokkal.

A kérdezőnek : igen bejönnek.Az arab lányok kedvesek,a távolkeletiek viszont visszahúzódóbbak.Vannak,akik tisztelik a saját hagyományaikat,velük nem nagyon lehet párkapcsolatba bonyolódni (max. futó kaland,saját tapasztalat).

2009. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

12:44-nek

Én moldáv vagyok, 90-es évek elején települtem be szüleimmel Magyarországra. tipikus orosz vagy hogy lenézel más szláv népeket. grat.

rendesen dolgozó család vagyunk, én például műszaki egyetemre járok pestre, kíváncsi vagyok neked milyen diplomád van...

2009. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Lécci ne legyen itt etnikai, nemzetiségi vita! Minden nemzetben vannak tisztességes és mocskos emberek is, ez alól semelyik nem kivétel.
2009. okt. 19. 12:55
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kínai lányok jól néznek ki (mármint azok akiket nem a 60as évekbeli filmekből szalajtottak stílus ügyileg, de szerencsére nincs sok ilyen)
2009. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!