Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy ez nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ez nem jó alkalom? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeptember eleje felé lesz egy erdei tábor a sulival. Van egy jó csaj osztálytársam akinek már próbáltam mondani hogy kedvelem, de annyira féltem ,hogy ő nem kedvel engem hogy az utolsó lehetőséget is kihagytam. Azt gondoltam ,hogy ez az erdei tábor talán jó alkalom lesz az érzéseim kimondása érdekében. De lehet hogy ez még korai? Hiszen csak hatodikos leszek még? És honnan tudjam hogy ő is kedvel-e engem? Amúgy a suliidőben nagyon sokat jártunk egy busszal haza. Sokat beszélgettünk és úgy éreztem hogy ez szerelem. Nagyon bánom hogy nem mondtam el neki!
2013. júl. 13. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
11-12 éves korodba még ne csajozz inkább tanulj
2013. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De tenyleg úgy érzem ez szerintem nem csak pillanat állapot és nagyon jól néz ki a csaj ez ellen nem lehet ellenállni meg okos kedves
2013. júl. 13. 23:15
 3/3 anonim válasza:

Mond meg neki de akkor tényleg érezz úgy :)

Nekem is hasonló volt a barátnőmmel

2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!