Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha 18 éves lány vagyok és megtetszett egy 15 éves fiú?

Figyelt kérdés
Igazából nem látszik rajta, hogy 15, sokak szerint kinéz 19nek is és érett a korához képest, de ezektől függetlenül fura lenne a helyzet?
2013. júl. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ő örülne neki. vmi vagány gyerek?
2013. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a kor? Tetszik neked? Akkor meg, mire vársz?
2013. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem nem.. akor nem lényeg... 15f. :)
2013. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nagy vagány :D rendes jó vele dumálni meg hülyülni :)
2013. júl. 13. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan fura én is tetszek fiatalabb fiúknak és szerintem iszonyatosan gyerekes a legtöbb, mégha jól is néznek ki
2013. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PedoMaci :O
2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan gyökerek vagytok. Bezzeg ha egy 15 éves lánynak tetszene egy 18 éves fiú, akkor nem lenne gáz...

Szerintem ha elvagytok akkor hajrá! Ne azzal törődj, hogy hány éves... Még mindig jobbak vagytok, mint a sok 14L-20F-es pár. Mérföldekkel!

2013. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem ciki. Bár én soha nem tudnék nálam idősebbel randizni, de lehet ez csak azért van mert még soha nem voltam igazán szerelmes egy lányba se.

16F

2013. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!