Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Fáj ez ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Fáj ez ennyire?

Figyelt kérdés

:( 18/F vagyok aki szerelmes egy 15 éves lányba...


Nagyon jó barátom a lány.. Sok időt töltünk együtt.

És nem kellet neki sok idő bele is szerettem..

De azóta sem tudom el feledni..

Tudom jól hogy ő engem csak barátjaként szeret.

De én nem tudok úgy nézni rá mint barát..

Az életemnél is jobban szeretem... őt..

Szinte már a fájdalom meg öl.. Hiszen nem lehet az enyém..

És egy olyan alaké aki csak kihasználja egy 25 éves pasas.. Ez ki kezd minden kis lánnyal pedofil alak..

Miatta szomorú... Bánatot okoz neki.. Meg csalta...

De a lány még most is vissza ment hozzá .. :(

Én nem tudom már mit tehetnék meg próbáltam észhez téríteni a lányt.. De nem sikerült.. :(

Pedig tudom hogy én nem okoznák neki fájdalmat nem hanyagolnám el és nem cserélné le soha senkiért.

Nagyon szeretem ... De ő talán ezt sose fogja viszonozni..

Szerethetem én bár mennyire is... :( Már 1.5 éve fáj a szívem utána és kicsit sem múlt el... Ugyan úgy szeretem még most is.. Nem tudom látni azt ha szomorú..

Együtt aludtam vele.. sátoroztunk Egész éjjel őt néztem milyen aranyosan alszik :D nagyon cuki volt :)

Nem tudom nem szeretni :( Talán egyetlen módja lenne hogy elfelejtsem de a barátságunkat nem akarom fel adni hiszen ez az egy dolog ami össze köt vele... vagyis őt velem én

Teljes szívemből szeretem... Ez talán már soha sem fog el múlni :/ Minden nap csak szenvedés .. És a szemébe mosolyogni hogy nincs semmi baj. Hiszen nem akarok én neki több baj-t okozni van neki így is elég.. Tudja hogy szeretem mindennél jobban ..

De én már nem tudom mi mást tehetnék..

Volt egy idő mikor már majd nem a barátságunk is rá ment..

Azt szokták mondani Fiú és lány barátságnál ha az egyik már többet érez akkor halálra van ítélve.. És kezdem azt hinni hogy ez valóban így van.. :( Miért szeretem ennyire :( Legjobb lenne ha nem fájna ez ennyire tovább... Semmi életkedvem nincs... talán jobb lenne ha már nem is élnék..



2013. júl. 13. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tudja hogy szereted, ne mond meg még egyszer, felesleges

legyél a barátja, mást nem igazán tudsz tenni

egy idő után talán ő is beléd szeret vagy ha nem, idővel elmúlik részedről

2013. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

huha, ha engem ennyire szeretne valaki... :)

a csaj hulye h helyetted egy pedot szed fel. sztem ne mond neki h szereted. inkabb legyel vele jobb barat. pl. szulinapjara ajandek, mozi (a baratok csinalnak ilyet)

2013. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság eszedbe ne jusson! Ha nem monddtad neki még h szereted, akkor sztem tedd meg. Vagy mutatsd meg neki azt amit ide irtál :) drukkolok nektek :) vagy éreztetsd vele hogy szereted (öleld meg hátulról gyengéden vagy vmi ilyasmi)

remélem sikerül eltüntetni a 25 éves hapit :)

2013. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem adom fel hiszen fel adni nem tudom..

De sajnos én sem vagyok tökéletes és gyakran csinálok olyat amit nem kellene utána meg meg bánom..

2013. júl. 14. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

senki sem tökéletes :) és elkövet az ember néha hibákat, de azt ki lehet javítani, vagya z idő elfeledteti :D

3. válaszoló vagyok

2013. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!