Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódás ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás ellen?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni. 2 éve szeretek egy pasit. Ő meg csak játszadozott/ játszadozik velem. Már meguntam! Rájöttem, hogy elpazaroltam 2 évet egy olyan férfire, aki számtalanszor megalázott, aztán magába bolondított. De neki csak a pénz a pénz.. Túl érzelmes vagyok talán, meg rohadtul szerelmes, hogy mindent elnéztem neki! Annyi kedves pasi van a világon, de ez a tapló itt van és nem tudom elfelejteni. Jó mélyre akarom ásni a szívemben!!! Az normális, hogy olyan szinten vagyok, hogy a pasik csak fejfájást okoznak, próbálom elterelni a figyelmem, viszont nem akarok ismerkedni!!? Így is sikerül kicsit halványítanom az érzéseim? Csak attól félek, hogy oké, hogy most elhatároztam, de amikor újra meglátom és megint úgy néz rám meg úgy mosolyog ez az egész elhatározás szerte foszlik!!!

Akik ilyennel küzdenek vagy sikeresen túl vannak rajt kérlek írjatok, hogy vagytok, hogy sikerült, mi történt, annyira megnyugtató lenne!!! Koszonom es jóéjt!!!


2013. júl. 13. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát kemény menet lesz..készülj fel rá! Ellene csak az idő segít...sok-sok idő..nekem évek kellettek, hogy túltegyem magam azon a bizonyos lányon..persze csajoztam..buliztam..mindent csináltam..mutattam a laza vagyok nem érdekel...de belül minden este szenvedtem..minden lány akivel kavartam utána vagy bármi volt csak ürességet hagytak maguk után, mert csak miatta szenvedtem...aztán egyik napról a másikra elmúlt..és jött egy lány aki nem csak pótlék azóta ő rá gondolok a nap minden percébe és a régi lányra gondolva nem is értem miért szenvedtem hosszú éveket lelkileg...

Szóval te is túl leszel rajta.....aztán majd egy újabb pasiért fogsz "megveszni" ez a betegség már csak ilyen :-)

2013. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!