Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen gimiben szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen gimiben szerelmet éreztem egy nálam 1-évvel idősebb lány iránt, ez pár éve volt már azóta elmúlt a dolog, de úgy érzem emiatt nem tudok szerelmes lenni már úgy soha, miért érzem ezt, ennyire üres lennék érzelmileg?

Figyelt kérdés
Mind mondtam a lány nálam 1-évvel idősebb volt, és én akkor nem kezdeményeztem mert akkor úgy gondoltam, hogy nem kezdek idősebb lánnyal és a suli meg a tanulás is fontosabb volt nekem, úgy éreztem még túl fiatal vagyok ehhez. Idővel a lánynak lett barátja. Ekkor úgy gondoltam ,hogy inkább barátkozni próbálok vele, hátha csillapodik az érzés. Közben próbáltam elnyomni magamban az iránta érzett érzéseimet. Ez nem ment mert amíg egy gimibe jártunk, minden nap láttam. Miután elballagott, és nem láttam őt folyamatosan, csillapodtak az érzelmeim iránta, és idővel el is múltak, de úgy érzem ez a dolog károsan hatott rám és kiüresített érzelmileg, és nagyon félek attól, hogy e miatt nem sikerül újra hasonló érzéseket táplálni egy lány iránt, mivel ,hogy akkor elnyomtam magamban.
2013. júl. 14. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem üresedtél ki érzelmileg, ne érezd így.

Még nem találtad meg az igazit, azért érzed ezt az érzésnélküliséget. Hidd el, sikerül majd újra hasonló érzéseket táplálnod, mihelyt eljön az igazi!

Sok sikert!

2013. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Froncsi ***** válasza:

Kétlem, hogy ebből bajod származna.

Nem törvényszerű, hogy az embernek mindig szerelmesnek kell lennie. Ha találkozol majd egy olyan lánnyal, akiben látsz lehetőséget, simán beleszerethetsz.

2013. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem azért érezheted azt, hogy nem tudsz még egyszer így érezni, mert a lányhoz és a hozzá köthető érzéshez hasonlítasz mindent.


én is jártam már így. de aztán jött más, akivel megint nem teljesedett be valami, aztán az is elmúlt, és így tovább.

2013. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!