Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem csókolóztam, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam, és most van egy fiú, akivel lehet, fogok, szerintetek szóljak neki róla? 17/L

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek ez égő, és inkább ne, vagy nem fogja bánni? Egyáltalán észreveszi, ha nem szólok?
2009. okt. 19. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

hát miért olyan nagy gond, ha megtudja, h. nem csókolóztál még, annál cikibb, hogyha ere rájön, meg amúgyis miért ne mondanád el neki!

MOND EL AZ A TUTI!

2009. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem sok 17 éves nem csókolózott még, ezen ne problémázz. Szerintem mondd neki nyugodtan, szerintem tök ari.
2009. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges, csak ha rákérdez
2009. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem kell rá felhívnod a figyelmét.

Ha megkérdezi mosolyogj rá, és mond, hogy: "nem, te vagy az első :)"

2009. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó:) Pasim is velem smárolt először:) Annyira édes volt, ahogy utólag elmondta. Amúgy nekem nem tűnt fel:) Ezt ne érezd cikinek soha, sőt lehet, még az "értéked" is megnő a fiú szemében.
2009. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el, de csak utána. szerintem nem fogja észrevenni, de akkor is mondd el mert az jó:)
2009. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el. Csak megtörtént és kész. Nagyon izgultam, nagyon jó volt. Aztán pár nap múlva elmondta, hogy szerinte nagyon jól csókolok. Pláne nem vallottam be, hogy az volt az első csókom. :)


fiú vok

2009. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, NAGYON fontos!!!! Semmi nem ciki! szeretjük bonyolítani a dolgokat feleslegesen....minden téren!
2009. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fölösleges mindenáron belekavarni az élménybe, szerintem nem kell szólnod.


[Én sem csókolóztam még, én is tizenhét vagyok, szintúgy lány, és mittomén, ha két év múlva, vagy tíz év múlva fogok, akkor sem lesz égő, sem gáz, sem ciki...]


Az első csók úgysem 12 órán át tartó nyelvösszecsomózás. Ha kérdezi, azt mondod, "te vagy az első", ha meg nem, hát nem.

2009. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!