Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi jön be lányon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi jön be lányon?

Figyelt kérdés
belsőleg,külsőleg stb..
2009. okt. 19. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
90/60/90
2009. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Első, ez nagyon lool. :DDD
2009. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Feszes nagy mellek, formás popsi. A többi kit érdekel.
2009. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem fontos,hogy egyénisége legyen a lánynak.Legyen eszes,humoros stb.Tűnjön ki a tömegből,ne pedig egy amolyan klón legyen,akiből naponta 1000-et látok az utcán (hasonló frizura,ruházat,smink stb).

Feszes mell és szép popsi sem utolsó szempont:)

2009. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Külsőleg elsősorban: ne legyen kövér, lapos mellű, és lehetőleg ne viseljen szemüveget, bár az utóbbi nem olyan nagy baj.
2009. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagy mell,feszes nagy fenék, vicces és értelmes legyen !
2009. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Narancsbőr, fogszabályzó nálam mindent visz!A lényeg, hogy ne legyen sportos!
2009. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

külsőleg nézen ki úgy mint egy szép lány magyarul lány legyen ott legyen kerek és gömbölyű és annyira amenyire kell és persze természetese alakja legyen adjon magára

belsőleg: nem árt ha van szíve tüdeje veséi mája agya stb amolyan élethez szükséges szervek

2009. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:16-os a szemüveges lányok néha sokkal, de sokkal szebbek mint azok akiknek nincs szemüvege! Sőt...úgyhogy erről ennyit...

Ez a mai fiatalok körében sajnos elterjedt, hogy a szemüvegesek csúnyák... :(

2009. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16:16-os vagyok. De gustibus non est disputandum...

Én valószínűleg azért szeretem jobban, ha egy lánynak nincs szemüvege, mert nekem sincsen. Persze vannak a szemüvegesek között is nagyon szépek, ahogy egy pápaszemes pasi is lehet jóképű. Mindenesetre inkább legyen egy lány szemüveges, mint túlsúlyos - szerintem.

2009. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!