Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Fiúk! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk! Voltatok már reménytelenül szerelmesek? Ha igen akkor, hogy tudtátok kiheverni elfelejteni?

Figyelt kérdés
Örülnék ha egy pár dolgot írnátok erről!

2013. júl. 14. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát én is benne vagyok :SSS
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. És úgy tudtam kiheverni, hogy beletörődtem, eltereltem a figyelmem... semmiféleképp sem zárkóztam magamba.
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyszer voltam, de még régen

idővel elfelejtettem (pár év kellett hozzá) és azóta is barátok vagyunk

2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha egy másik ember feledteti veled ezt az érzést, legalábbis nekem csak így ment...
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Froncsi ***** válasza:
Igen, 4 évig. Segít, ha találsz helyette mást. Illetve nálam csillapodott, amikor hónapokig nem láttam, és nem beszéltem vele.
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már voltam, szép lassan elmúlt. Szerintem az segített, hogy egy idő után keveset láttam, mert tenni nem tettem nagyon semmit.
2013. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem 5 éve tart nagyon rossz:( de remélem elmúlik és jön majd egy igazi is!
2013. júl. 14. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Bevallottam neki mit érzek, de ő válaszra sem méltatott. Nem utasított el de nem is mondott igent. Majd járt más lánnyal. Tiszta hülye voltam akkor.

Majd kimásztam a kamaszkorból, és végre az apácazárdát is magam mögött tudtam, Kinyílt a világ előttem. Akkor találkoztam vele. Most meg ő sír utánam. De már nem mozgat meg bennem semmit. Szóval ez kapufa.

2013. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is 5 évig tartott

3. voltam

2013. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, 2 évig próbálkoztam a csajnál, persze időnként hanyagoltam amikor épp volt kapcsolata, egyszer majdnem összejöttünk de mondta hogy járni nem szeretne velem. Hiába jártam a kedvébe, hiába tettem meg neki mindent, hiába kedveskedtem neki, nem volt értelme. Lekoptatott engem szarba sem vett már. Piszok nehéz volt túl tenni magam rajta legalább 2 évig tartott ez nagyon ismerkedni sem tudtam mert minden lányba csak őt láttam, volt akinek el is mondtam és ezért nem jött velem össze. Páran meg alapból levették a dolgot sajnos.

Ha csak fél évig próbálkoztam volna és utána adtam volna fel lehetett volna nem egy sokkal jobb barátnőm akikkel kitudja milyen hosszú lett volna a kapcsolatunk. De ezzel a botlással kb 4 évet szúrtam el az életemből.

Most van párom, fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt meg kijövünk. De amint meglátom FB-n a volt szerelmem akire évekig hajtottam egyszerűen mindig ő jut az eszembe, pedig a barátnőm tudja jól hogy szerelmes voltam belé, de igyekszik elterelni róla a figyelmem ahelyett hogy féltékenykedne meg a fejemhez vágná.

2013. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!