Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? =/ Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? =/ Tudom, hogy elrontottam. (Bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy lány(16éves) aki nagyon tetszik, sőt talán már több mint barátként tekintek rá.De úgyérzem annyira reménytelen. Nemrég ismertem meg(2hete) és egyszerűen magába bolondított. Már találkoztam vele, de még csak egyszer, lehet hogy azzal rontottam el hogy még aznap elárultam neki h kedvelem nagyon? Az biztos,hogy jófejnek tart meg ilyesmi, de félek, hogy csak barátnak tart. Tudom még fiatal vagyok tán de nagyon kedvelem=/. Egyépként közös barátaink nincsenek. Sőt van egy két barátnője akit nemnagyon szeretek és ők se engem és erről tud is. Amikor megtudta h kedvelem kicsit máslett mintha vissza húzta volna magát. Hagyjam őt? Tegyek már most le róla? Vagy túl gyorsan csináltam? Vagy folytassam vele barátként hátha lesz majd belőle valami? Bocs ha hosszúra sikeredett. Köszönöm előre is a válaszokat=)
2009. okt. 19. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
egyszer találkoztatok/beszéltetek eddig és rögtön megmondtad neki, hogy kedveled? mert ez így tényleg túl gyors. nem ismered még a lányt, lehet hogy van barátja. próbálj vele beszélgetni, de ne mondogasd neki, h szereted meg hasonlók, csak ismerkedjetek. ha látja, hogy mégse akarod rögtön lerohanni, talán újra nyit feléd. próba szerencsre. 17/L
2009. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kicsit megrémítetted aval hogy első alkalommal elmondtad neki h kedveled...de a barátkozás nagyon jó kezdet, szerintem ne add fel, hátha kialakul még belőle valami:)
2009. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az elsö alkalommal ez durva. Csaj vagyok, s én tutti, hogy rögtön azt gondolnám, hogy ez a pasi csak meg akar döngetni. Még jó, hogy nem küldött el melegebb tájékra. De azért ne add fel!! Ha fontos a lány, akkor mondd meg neki nyíltan és öszintén, hogy nem akartad megbántani, mégkevésbé lerohanni, de az érzelmeid nem tudtad palástolni. Még lehet, hogy er´nyt is kovácsolsz ebból a "baki"-ból........
2009. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!