Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki a "kisugárzása"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki a "kisugárzása" miatt férfias, még ha na nincs is úgy kigyúrva, stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2009. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak úgy lehet!

Egy bamaba izompacsirta férfias, elég gyakori

2009. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

lehet persze

mondjuk én amugysem szeretem a kigyurt pasikat

inkább kis pocak,meg édes mosoly:)

22/L

2009. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem igen!

nekem a túlzott izompacsirták nem tetszenek...de azért kell egy kis izom;)

am is a kisugárzás nagyon sokat számít...lehetsz te akármilyen kigyúrt + szuper jó pasi, ha nincs kisugárzásod sokkal kevesebb esélyed van.

2009. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
am.... lehetsz akrámekkora béna csávó, ha van kisugárzásod, akkor tuti nem tod levakarni a csajokat! Jó, nem tapasztalatból beszélek, de sok olyan haverom van, aki enyhén diló, nagyon csúnya, de már szinte a kisugárzásuk, a stílusuk miatt le se tudják magukról kaparni a csajokat!
2009. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom megfigyelted-e már, hogy kik gyúrják magukat igazán előszeretettel: a törpikék...Ami elég vicces, ha szélte-hossza egy valakinek...

A gyúrás kompenzálás, és éppen ezért legtöbbször nevetséges!

2009. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy lehet. Nézz csak meg például néhány 20. századi férfi szexszimbólumot: Rudolph Valentino, Elvis Presley, Jim Morrison, Clark Gable, Clint Eastwood, Marlon Brando, James Dean... és még sorolhatnám.
2009. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Már a kérdéssel ha hiszed ha nem, megadtad magadnak a választ:)

Mivel a kisugárzás belülről jön, nem attól lesz valaki férfias h mekkora a bicepsze.

De ettől függetlenül, ha te ettől érzed magad jobban a bőrödben, akkor csináld, mert akkor visszavonom az előbbi kijelentést.

Ezt neked kell agyban helyrerakni.

Sok sikert! ;)

L/20

2009. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen
2009. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!