Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy csak azért szerettem bele, mert hasonlít az öccsére?

Figyelt kérdés

Már régebb óta szerelmes vagyok egy srácba. Alakulgattak köztünk a dolgok, de sosem jöttünk össze. Nem a világ leghelyesebb fiúja, mégis van benne valami, ami megfogott (és nem enged). Pár napja megismertem a bátyját, és "rám hajtott". Azt hiszem belezúgtam. Vele össze is jönnének a dolgok (nem úgy, mint az öccsével). Most nem tudom, mit csináljak, nem tudom, mit érzek, csak azt tudom, hogy a bátyjában az öccsét látom. Lehet, hogy azért szerettem belé, mert az öccsét látom benne?

16/L


2009. okt. 19. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem..csak azert mert egy qrva vagy...
2009. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Fenkölt és gyönyörű válasz volt az első, köszönjük szépen , sokat segített, én se nagyon tudok hozzászólni de nem mocskoskodom, én még nem éreztem ilyet,hogy valaki mást láttam volna benne, szerintem szánj rá időt, gondolj mindent végig.

15/F

2009. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

amíg nem éreztek így, nem fogjátok érteni...

azért köszi a segítséget :)

2009. okt. 19. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet, hogy csak azért szerettél bele.

De te is tudod nagyon jól, hogy most mi így nem tudjuk neked megmindani mit is érzel. Tudom, hogy nem azért tetted fel a kérdést, hogy ne érkezzen semmilyen használható válasz, de erre nem lehet mit mondani.

Gondolod végig, de sztem te egyiket sem szereted igazán, Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak egy kapcsolatra van szükséged.

2009. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amíg nem ismertem a bátyját, addig Ő volt a legszebb álmom, de most, hogy megismertem a bátyját, és egyre közelebb kerülünk egymáshoz, kezdek úgy érezni iránta, mint az öccse iránt.

Igazából nem tudom, miért tettem fel a kérdést... talán azért, mert ki kellett valakinek ""önteni"" a szívemet.:D Gondoltam, hogy nem lesz sok használható válasz...:) Azért köszi azoknak, akik hozzászóltak.

2009. okt. 19. 22:29
 6/6 anonim válasza:
Hagyj magadnak egy kis idod amig letisztazod magadban hogy miert is szereted, de tudod egyszerre lehet kettot is szeretni, az pedig mar veszelyes dolog.Ha tenyleg nemtudod hogy melyiket valaszd akkor ird le egy papirra az egyik nevet es a masiket is es ird ala hogy melyikben mit szeretel es mit nem, ird oda hogy miert.Ha meg elolvasod akkor tisztan latod majd a kepet es megtudod hogy melyik mellet donts.
2009. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!