Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség!? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. És még nem volt magömlésem. És még nem is nőtt a nemi szervem. Kezdek megijedni, az osztálytársaimnak már volt. A sporttársaimnak akikkel együtt focizok azoknak is volt. Ez normális? Előre elnézést kérek ha kicsit furcsa a kérdés csak nagyon kínos számomra.

UI: 1. Melyik fog előbb nőni a nemi szerv vagy a szőr?

2. Valami előzmény hogy elfog kezdeni nőni?


14F



2013. júl. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen már nőnie kell valószínű neked kicsi lesz ez normális
2013. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maszturbáltál már? akkor elöbutobb lessz. a golyóid leszáltak a zacskódba? A p*öcsöd meg naggyábol akkora is marad mint álló izgalmi helyzetben.
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
13 eves vagyok es nekem sem volt meg magomlesem viszont a peniszem + a szor is nott mar(sokat:D)
2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kicsit félreérthető a kérdés.

Tehát 14 éves vagy, és még ugyanolyan kicsi, mint amilyen volt, és még szőr sincs, vagy szőr már van, de még mindig kicsi? Egyébként ja, próbálj meg maszturbálni, ha egyáltalán van rá igényed (LOL). Én is 14 éves vagyok, volt már magömlésem, szőr is van, és kb 15cm hosszú. De nem biztos, hogy valami komoly probléma van a dolog mögött, nem kell egyből aggódni miatta, hisz 14 vagy, és talán ennyire "későn érő" . Lehet hogy éppen holnap fogsz majd valami változást észrevenni... :)

2013. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!