Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy a ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy a ki nem mondott szavak, érzések akár testi fájdalmat is okozhatnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán. Neked még sosem fájt a gyomrod/fejed idegesség miatt pl.?
2013. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,t.között ahogy az első mondja.
2013. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt, a feldolgozatlan, elfojtott sérelmek, fájdalmak hosszabb tävon akár betegséghez is vezethetnek. Ezért kell legalább egy vagy két igazi barát, akinek kiöntheted a lelked. Súlyosabb esetben akár pszhiológus is kellhet.
2013. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichoszomatika létező dolog.
2013. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem szokott fájni a hasam / fejem idegességembe ! Általában akkor jön rám mikor valahová menni kell.


Csak azért kérdezem, mert van egy fiú akibe minden akaratom ellenére beleszerettem,pedig nem lenne szabad (még mielőtt megkérdezitek miért nem szabad szeretnem, azért mert foglalt)és már annyira elviselhetetlen ez az érzés, hogy hiába szeretem nem lehet az enyém még akkor se, ha közel akar kerülni hozzám,hogy felemészt... Legszívesebben kikiabálnám a világba,hogy mennyire oda vagyok érte,legszívesebben elmondanám neki mit érzek iránta...de nem lehet... És már fáj a fejem, néha a szívembe is beleszokott szúródni,és olyan, mintha vmi szorítaná a szívem.

2013. júl. 18. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem szokott fájni a hasam / fejem idegességembe ! Általában akkor jön rám mikor valahová menni kell.


Csak azért kérdezem, mert van egy fiú akibe minden akaratom ellenére beleszerettem,pedig nem lenne szabad (még mielőtt megkérdezitek miért nem szabad szeretnem, azért mert foglalt)és már annyira elviselhetetlen ez az érzés, hogy hiába szeretem nem lehet az enyém még akkor se, ha közel akar kerülni hozzám,hogy felemészt... Legszívesebben kikiabálnám a világba,hogy mennyire oda vagyok érte,legszívesebben elmondanám neki mit érzek iránta...de nem lehet... ( Ezért is vagyok muszály vele szemét módon viselkedni)

És már fáj a fejem, néha a szívembe is beleszokott szúródni,és olyan, mintha vmi szorítaná a szívem.

2013. júl. 18. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
igaz,pl meg nem oldott lelki problémáknak egy idő után testi tünetei is lehetnek
2013. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!