Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e olyan, hogy egy prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan, hogy egy prosti nem kér pénzt a szolgáltatásért, mert annyira helyesnek tartja a kuncsaftot?

Figyelt kérdés

állíótlag megtörtént esetek hogy, a prosti a dolog végén nem kért pénzt mert annyira helyes pasival volt dolga, hogy ugymond felüdülés volt neki egy helyes arcal szexelni végre.

Olvastam itt gyikon, hogy sokan járnak prostihoz, ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek, lehetséges-e ez a dolog?!



2013. júl. 18. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről én is de azok azért volták elötte párszor nála.
2013. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Legenda. A boltban se kapod meg ingyen a kaját, csak mert jóképű vagy. Ismeretség meg teljesen más tészta.
2013. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak törzsvendéggel akivel egyébként is megvan a vonzalom.
2013. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jól néz ki... Attól még jól jön a pénz.
2013. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy prosti látott már falon pókot… Szerintem nem nagyon fog elérzékenyülni egy kedvesebb, mutatósabb pasitól. Amúgy meg ha te a munkahelyeden olyan feladatot csinálsz, ami a kedvedre van, akkor azért nem kérsz fizetést?
2013. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges lehet. De szerintem is inkább törzsvendégnél, kb hármat fizet, négyet kap akcióban :D
2013. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem nincs.
2013. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A kezed meg a bilibe lóg XDD
2013. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm,jól néz ki,férfi szemmel is megmondom hogy jó pasinak számít,de a kevés ideje miatt nincs idő barátnőre.és bizony volt olyan hogy a prosti enm kért pénzt,mivel ápolt volt és jól szituált és élvezte vele a szexet.Hogy ogaz e azt nem tudom..szerintem nem hazudna,mert tudom hogy megkaphat jó csajokat amúgy is,szóval kizárnám hogy kamuzott.
2013. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!