Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

noshát..13/L vagyok, de a koromhoz képest elég érett,szóval nem vagyok az a ri.anc, nagyképű fajta.

márciusban beleszeeettem a fociedzőmbe(24éves), és ez a szerelem áprilotól egészen máig nagyon erős. júniusban volt szerencsém focizni az edzöm csapattársával(szintén 24éves). 2-3 hétig elvoltunk,közben belé is szerettem NAGYON. aztán sajnos 3 hete elment messzire, mert másik csapathoz szerződött :'(. most, már nem vagyok belé ANNYIRA szerelmes,de még érzek iránta valamit. viszont az edzőm iránti szerelem most nagyon kijôtt, eszméletlenül szeretem,hülyén hangzik, de nem hazudok. őrűlten szerelmes vagyok belé! Ő nem tudja hogy szeretem. na és a lényeg! sosem volt pasim de nem is szeretnék még. most hogy nagyon szerelmes vagyok,kicsi szeretethiányom van. sokszor vágyom arra hogy valaki idejön hozzám és megölel,megpuszil,simogat, esetleg csókol(az a max.) viszont nem vagyok a legszebb,de azért a legcsúnyább sem(no ego)...

nemtudom mit tegyek,remélem értherően írtam le a "bajomat". aki tud segiteni,kérem írjon pár tanácsot!és köszönöm hogy elolvastátok az en "kis" gondomat!Normális emberek válaszát várom!


2013. júl. 18. 23:58
1 2
 1/13 Bummer ***** válasza:
Ez valahol normális, régen is és most is vannak olyan fiatal lányok akik élénkebb érzelmeket táplálnak, főleg sportolóknál fordul elő. De ez nálad is hullámzó lesz, majd elmúlik, egy darabig nem leszel ennyire máskor meg jön egy másik srác, így megy el a tinédzser kor.
2013. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kiábrándítani, de ez nem szerelem (egyszerre két embert NEM lehet szeretni), csak dúlnak a hormonjaid, ami normális a korodban. Ennyi idősen én is szerelmes voltam minden tanáromba, aki kicsit is jóképű volt, és tetszett a hangja vagy rám mosolygott :D

A maszturbálás, önmagad megismerése ilyenkor sokat segíthet, elalvás előtti fantáziálások stb.

2013. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, fiatal vagy még, nem is hiszem, hogy ez szerelem lenne inkább csak rajongás. Örülök neki, hogy van még a mai világban normális tizenéves lány is. :)
2013. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ui.:bocsi a félreírt szavakért de telefonon vagyok :)
2013. júl. 19. 00:02
 5/13 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy most szerelmes vagy belé, de gondolom te is tudod, hogy ebből nem lesz semmi

(ne is mondd el neki)

inkább keress egy korban hozzád illőt

úgy könnyebben túl leszel az edződön is

2013. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csupán szeretet hiányod van, mint már említetted és a kettő nem ugyan az. :-) Hidd el, idővel elmúlik!
2013. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat(: #1-es:az az igazsag,hogy en nem akarok nagyon mast rajta kivul.aki gondolja,az irhat privatban :)
2013. júl. 19. 00:05
 8/13 A kérdező kommentje:
2#-esnek uzenem:az edzom volt csapattarsat mar nem szeretem szerelembol, mar csak baratsagbol :) 1 ferfiba vagyok szerelmes, az edzombe!
2013. júl. 19. 00:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az edződben látod a tökéletes barátot amit szeretnél,de eddig nem jelentkezett.
2013. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy MÁR (vagyis voltál, vagyis nem voltál... :D), mert nincs a közeledben. Ha hirtelen ő lenne veled többet, akkor meg iránta lángolnál.
2013. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!