Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nagy köcsögség? Lányok, ez mennyire törne össze titeket lelkileg? (lent több)

Figyelt kérdés
Haverommal gonoszak, és köcsögök vagyunk. Ezért mindketten létrehoztunk egy kamu Facebook profilt, és általunk ismert, 2 évvel fiatalabb lányokat magunkba szerettetünk, lehengerlő szövegekkel, és természetesen egy helyes fiú volt a profilképen. Amikor az egyikkel odáig jutottunk hogy mindenképp találkozni akar, arra gondoltunk hogy egy borítékba hagyunk neki egy üzetenetet, amiben egy olyan szöveg van, mintha tudtán kívül egy teszten vett részt, és elnézést kérünk tőle, valamint közöljük hogy hagyjon fel az érzelmeivel, és az üzenetírással telefonon vagy neten. Amugy a csaj fülig szerelmes...

2013. júl. 19. 00:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Elég nagy bunkóság, hány lány baszott át titeket hogy nálatok fiatalabbakat aláztok meg? Legalább a saját korosztályotokkal kezdenétek... Erre szokták azt mondani, hogy remélem, majd veled és haveroddal is történik egyszer egy ilyen :)
2013. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Szemét dolog más érzelmeivel játszani. Engem mondjuk nem törne össze az ilyen. Mivel eleve szerelmes sem leszek valakibe, akivel még nem is találkoztam. Na meg pont az ilyenek miatt, mint ti, bizalmatlan is vagyok az interneten és felét sem hiszem el a túl szép dolgoknak. Még azt hozzátenném, hogy én ebben az esetben inkább szánnálak titeket. Nem pedig magamat sajnálnám.

23/L

2013. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom ha lenne barátnőtök akkor nem a szánalmas kis életeteket akarnátok szánalmas hülyeséggel feldobni. De hajrá, csináljátok meg, aztán gondoljatok erre amikor a sors visszaadja.
2013. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Egy ork ***** válasza:
53%
Mára kihaltak a lovagok. Remélem, kínok között fogod élni a hátralévő életed!
2013. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
a csajnak akár évekre is traumát okozhattok, nem mer majd ismerkedni vagy komolyabban érezni, szerintem írd azt hogy igazából van barátnőd és így próbáld "lekoptatni"
2013. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
69%
Hát ez nagy szemétség, és nagyon összetörnétek a lányt, ha tényleg szerelmes.Sajnos velem is csináltak már ilyet, és nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki, de nagyon fájt. Tiszta szívből kívánom, hogy szakadjon a nyakatokba egy mázsa szar! *-*
2013. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
képzelem milyen jó pasik lehettek mindketten ha csak kamu fésszel tudtok hülyíteni lányokat :D az igazi spílereknek sajátról is megy
2013. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell ezt túldramatizálni, mondjátok meg hogy kamu, aztán másnap már másba lesz szerelmes.
2013. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem a problémátokat. Megszólalt a lelkiismeret?

Ha igen, akkor szerintem jobb, ha facen írtok neki olyat, hogy 'ne haragudj, de a minap összetalálkoztam egy csodás lánnyal, nem lehetett kivédeni, szóval szerintem ezzel fel kellene hagynunk..' és ennyi. Így talán nem nyomorodik meg szerencsétlen csaj.

2013. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány évesek is vagytok, értelmileg, etikailag egy ötéves szintjét sem éritek el.

Én nem kivánok nektek semmit, túlságosan éretlenek vagytok ahhoz, hogy bármit is kivánjak.

De tudom, hogy mindenki visszakapja, amit másokkal tett.

2013. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!