Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kell ettől félnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

139 kérdése:

Mit csináljak? Kell ettől félnem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek elvileg régen tetszettem és most újra "összehoz" minket a sors mivel egy suliba fogunk járni. Sokszor hív menjek el ide oda vele nyáron de mivel kicsit meghíztam mióta utoljára találkoztunk nagyon nincs hozzá kedvem és előre rettegek hogy mit fog szólni Szeptemberben ha meglát :(
2013. júl. 19. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félned! Továbbra is tetszeni fogsz neki! ... vagy nem.
2013. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jössz be neki, akkor majd lesz más, akinek meg igen!
2013. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem tetszeni fogsz neki, mert "nem a külső számít".. :P Bár tudom, hogy a fiúk többségénél igen is a külső számít, de ha normális fiú akkor nem fogja zavarni. Ha meg zavarja akkor nem kár érte. De nekem úgy tűnik, hogy elég kicsi az önbizalmad, fogyj le egy kicsit (hogy olyan legyél mint amikor utoljára látott) és akkor csinosabb is leszel, meg az önbizalmad is nagyobb lesz. :)
2013. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen, szerintem is vegyél vissza az evésből, meg tornázz..másfél hónap alatt nem tudom, mennyire tudsz lefogyni, de legalább kezdd el. Meg jelentkezz be fodrászhoz, kicsit igazítson a hajadon, vásárolj egy-két új ruhadarabot..ezek mind felturbózzák az ember önbizalmát!

2013. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2 hete voltam utoljára fodrásznál és a ruhatárammal sincs semmi gond, a vásárlás mániával annál inkább mivel nincs semmi ami lefoglaljon. Lehet ezért menekülök a vásárlásba és az evésbe. Nem annyira vészes a helyzet a hízás terén viszont engem nagyon zavar!! (a 160cm-mhez 60 kg vagyok) Esetleg ha tudnátok valamit javasolni amivel el lehet ütni az időt azt nagyon megköszönném! :)

2013. júl. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!