Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a nők sarkallják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nők sarkallják a férfiakat arra, hogy minduntalan nagyobb és nagyobb házat építsenek fel?

Figyelt kérdés
Én egy kisebb városban kertes övezetben élek, édesanyámmal. Az utcánkban élők folyamatosan építkeznek egyre nagyobb és nagyobb házat építenek fel vagy toldják meg azt terasszal, szaunával, úszómedencével stb. Azt is tudom, hogy szinte mindig a nők rágják a férjük fülét, hogy építtessen ezt meg azt. A pasik annyira nem akarják, otthon elbarkácsolgatnak ilyenkor nyáron. De az asszonyok mindig mondják nekik, hogy ez kellene meg az kellene. Nem lehetnek a pasik nyáron sem nyugton. Persze a szükséges pénzt ehhez 80% ban a pasinak kell biztosítani. Egyenlőség van? Nem úgy látom, azt látom, hogy folyamatosan a nők meg a család kedvére kell tennie egy pasinak, ha azt akarja, hogy ne hagyja el a párja. Aztán meg minden 2. pasi 50 és 60 éves kora között a sok meló, stressz és kimerültség miatt és ezekből fakadó betegségek miatt kipurcan. Hol az igazság? Ki hogyan látja ezt (persze a lányok gondolom máshogyan látják, ártatlannak gondolják magukat)?
2013. júl. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ez meg milyen baromság?
2013. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fészekrakó ösztön. Ha nem teszed sokan nem látnak benned fantáziát.
2013. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek ezzel részben. Nem minden esetben a nő sarkallja a férfit, hiszen gondolj csak bele. Lehet, hogy pont fordítva van bizonyos esetben: a férfi akar ezzel imponálni a nőnek. De persze aláírom, hogy rengeteg gazdagot ismerek, akiknél a nők a gatyahordók. De csak a tervek kijelölésében. A megvalósításban már nem elég erősek. :D Ezért sem értem azt, akik azt mondják, hogy a nőknek nehezebb.
2013. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a fészekrakò ösztönt én alàìrom, mert szerintem van ilyen. De ezt a nők nem.ismerik el, mert szerintuk semmilyen kozunk sincsen az àllatvilàghoz.
2013. júl. 22. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért kell a nőt kizavarni házimunkát végezni.

Hidd el az a nő amelyik egész nap talpal annak nem lesz ereje meg ideje ilyenekkel foglalkozni, h szauna meg stb.

2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, a reptoidok és a lumbulábiak sarkallják!!!


(miért, mit vártál, a nőn kívül ki más forszírozza ezeket a dolgokat?)

2013. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!