Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor érez vmit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érez vmit vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és úgy érzem, hogy totál beleestem vkibe (aki szintén nőnemű), soha nem tudtam vna elképzelni, hogy egy nőt fogok szeretni vmikor is de most nagyon úgy érzem. a baj viszont az, hogy ő elég sok olyan jelet ad nekem amiből le tudnám azt venni, hogy érdeklem vagy tetszem neki, de elbizonytalanít az, hogy igaz ritkán de van hogy elnéz mellettem, mintha észre se venne... máskor meg hát igen, mások is észrevették már a jeleket. szval nekem totál szarul esik ez, hogy ezt csinálja hiába ez a kevesebb alkalom akkor is. szerintetek??? vagy ez is amolyan jelzés az érzések eltüntetésére vagy mi???

2013. júl. 22. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi honnan tudjuk, mit akar?
2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én csupán csak véleményre vagyok kíváncsi, nem írtam, hogy bárkinek is tudnia kell a választ....
2013. júl. 22. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk hogy te mit veszel jelzéseknek :DD
2013. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és kicsit konkrétabban milyen jeleket ad ?


egyébként lehet hogy jeleket küld de mivel te nem lépsz ezért néha esélytelennek látja és feladná ezért néz el melletted vagy így próbálja elérni hogy teperj egy kicsit utána ebből leszűrheti hogy ő fontos e neked

2013. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaa igen bocsi, a jeleket lehagytam :S hát folyamatosan felém fordulgat ha egy helyen vagyunk, állandóan engem néz még ha másokkal is vagyok, vagy ha észrevesz, jaa meg a szemkontaktus, ha esetleg vki belekötne nem méreget, nem végignéz rajtam, hanem a szemembe de ugy több mp-ig is, szóval zavarba ejtő :)
2013. júl. 22. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

igen valószinű tetszel neki de 100 ig nem lehet biztosra mondani. ez lenne az első kapcsolata lánnyal? lehet hogy fél lépni és rád vár szóval muszáj tenned valamit ha nem akarod elszalasztani.

Azt se írtad milyen viszonyban vagytok úgyértem barátság vagy kolléga ,felettes osztálytárs, hány évesek vagytok?

Ha beszélgettek próbáld megérinteni ,megsimogatni a karját figyeld hogy reagál.

2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vámossy Kitti válasza:

Hívd el magadhoz, legyen önbizalmad! Igyatok meg valamit, dumcsizzatok. Esetleg ha olyan szituációba kerültök, hogy erre van lehetőség... fogd meg a derekát húzd egészen közel magadhoz, csókold meg a nyakát majd nézz mélyen a szemébe, abból látni fogod mit gondol, érez, vagy mit szeretne.

De ehhez tényleg szükség van legalább a baráti viszonyra... és mi nem tudjuk, hogy ti most barátok, vagy csak ismerősök vagy mik vagytok egymásnak. Csak egy ötlet volt! Remélem sikerül kiderítened, hogy ő mit érez.

2013. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!