Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mekkora merészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mekkora merészség bízni az oldalon válaszoló emberek tanácsaiban a szerelem témakörben? Pozitív/negatív tapasztalatok saját vagy más kérdéseknél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön a 14 éves kissrác. :)

Akin látni, hogy tapasztalt, attól lehetséges, hogy érdemes megfogadni 1-2 választ. A kérdezőn múlik minden, esetünkben RAJTAD :)

2013. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az ittlévő fiúk 70%-a egy kecskét is véresre k*rna, ezért ezektől nem nagyon. De vannak értelmes válaszok is ám.
2013. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javarészt nagy. Figyeld azok válaszait akik névvel kommentelnek. Őket lehet legalább követni.
2013. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi első, már nincs kint a neve :D
2013. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részemről általában őszintén megmondom a véleményemet, tapasztalataimat, persze a nagyon gáz, vagy trollkodó kérdéseket én se tudom komolyan venni.
2013. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn nem ìrom ki a nevemet. De mikor válaszolok sajàt tapasztalatból teszem. Vagy kissebb részt azt írom amit én tenném.

Én már fogadtam meg tanácsokat. Van ami bejött van ami nem. Általában ha kérdést teszek fel tudom elôre a választ és csak megerôsítésre vágyok.

2013. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!