Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért mindig estefelé jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért mindig estefelé jönnek a "beszélgetni" és "ismerkedni" vágyók kérdései?

Figyelt kérdés

Én pont korán kelek minden nap, nem tehetem meg, hogy sokáig fent vagyok...

Kib...abrálás.


2013. júl. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert van aki dolgozik és csak este ér rá.. akkor se sokáig :) már ha marad még kedve ismerkedni
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A munkásosztály tagjai, kik egész nap húzzák az igát. Csak ilyenkor érnek rá, szerintem. Amúgy nem akarsz ismerkedni, ha már itt vagyok?
2013. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de azok miatt ki is tilthatnak , nálam volt hogy törölték a kérdést.

de sokan csak későn érnek haza a munkából kicsit neteznek és lefekszenek aludni

2013. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is a munkások közé tartozom.

Hát azért a ráérés már az egyedülállóknál, mint én is már 7-8 körül megvan.

Amúgy pasi vagyok, szóval a legtöbb önkéntes ismerkedőnek nem a célközönsége.

Az biztos hogy érdekes vagyok, már az eddigi ismerkedéseknél ezt írtál/mondták a legtöbben, meg az egyéniséget.

2013. júl. 23. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a munkás emberek írnák ki azokat a kérdéseket nagy részben..

Főleg az unatkozó fiatal gyerkőcök írják ki őket akik nyári szüneten otthon nagy unalmukba vannak és ezzel ütik el az időt esténként mivel sokáig vannak fent.


Persze biztos van 1-2 kivétel is.. :)

2013. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!