Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? Bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? Bunkó leszek ha nem kapok egy kis ideig szeretet és odafigyelést.

Figyelt kérdés

Utálok ilyen lenni. Ha tegyük fel nem beszélek egy napig a barátommal, sok dolga van stb és este beszélünk, vagy másnap, akkor tök szomorú vagyok, hogy egész nap nem keresett és nem beszéltünk. Néha sértett és haragszom is rá (persze ok nélkül) ilyenkor flegma vagyok és belekötök. Majd összeveszünk.. :\ Önbizalom-és szeretethiányos vagyok, és azért csinálom ezeket. Tudom, hogy nem jó, változtatni akarok, de nem megy.. :S


Valaki tud nekem segíteni?


19L


2013. júl. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan fogsz vele veszekedni lehet megfogja unni és dob mond neki h több időt szeretnél eltölteni vele
2013. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ismerős probléma..fogalmam sincs h mit lehet ez ellen tenni :/ most is épp ez miatt szívok :( 20L
2013. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés. Tudom, hogy miért vagyok ilyen, és hogy ezzel le kéne állnom, mert meg fogja unni, és próbálom visszafogni magam ilyenkor. Annyi gond van ezzel, hogy ha elfojtom, nem lesz jobb, csak rosszabb. Teljesen felőröl belülről.


Nem tudunk több időt egymással tölteni. Hetente egyszer találkozunk :\ és nekem ez nem elég..

2013. júl. 23. 22:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül.
2013. júl. 23. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

én szeretlek téged. :D

gondolj a kommentemre, amikor szeretethiányod van. :D

2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerlek, te sem engem, de ez tök jól esett :D köszönöm szépen :)
2013. júl. 23. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem. :)
2013. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt/van. Viszont mostanra megtanultam kezelni ezeket, mert tudtam, hogyha sokáig ezt folytatom, akkor eltaszítom magamtól a barátom, hiszen semmit nem csinált szegény, és mégis haragszom rá:) Mindig amikor rám tör ez az érzés, akkor végig gondolom, hogy más párkapcsolatokban is van ilyen, és mindenki tudja kezelni, akkor nehogy már én ne tudjam:D Ez az egyik. A másik meg, végiggondolom, hogy tényleg megéri-e emiatt csinálni a feszültséget? Megint veszekedés oktalanul.. nekem nem éri meg. Ilyenkor szépen közöld vele, h most kis szeretetre vágysz és kicsit többet ölelgessen még ha "haragszol" is rá minden ok nélkül. :)

19/N

2013. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mikor együtt vagyunk, egyáltalán nem érzem szeretethiányosnak magam :) Akkor minden okés. Annyi a probléma, hogy egy héten csak egyszer találkozunk, két napig együtt vagyunk és annyi. A többi 5 napon skype-on vagy facbookon beszélünk, ott meg szó mi szó, nem tudja úgy éreztetni az ember, hogy szereti a másikat, nincs ölelés, meg puszi, semmi :( És ilyenkor nekem nagyon rossz, főleg, mikor esténként nem beszélünk. Valamiért akkor igénylem a legjobban a szeretet :(


Én is napról napra próbálok változtatni és nem kötök bele, de így csak elfojtom és az nem jó :\

2013. júl. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!