Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letséges az hogy valakibe úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Letséges az hogy valakibe úgy legyek szerelmes, hogy eddig csak egy képet láttam róla?

Figyelt kérdés
Skype-on chetelünk minden este több órán át.

2013. júl. 23. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Egy erős vonzódás, ragaszkodás vagy kötődés kialakulhat, de szerelem nem.
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehetsz, akár kép nélkül is...

Csak lehet abba az ideába vagy szerelmes akinek te elképzeled és nem abba, aki ő önmaga valójában.

2013. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
masik orszagban el a csaj.
2013. júl. 23. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
ha kommunikáltatok is akkor lehetséges, bár ez csalóka ha csak cheteltetek, lehet kiábrándulnál belőle élőben
2013. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" Nem láttad élőben, és

akkor mi van? Az annyit jelent, hogy még nem

láttad 3D-ben. De láttad hogyan néz ki...

ismered a gondolataid, a stílusát, még együtt is

tudsz nevetni valakivel neten keresztül.

Kiismerheted, és megszeretheted. És persze rohadtul meg is bánthatod meg fájhat is. De

ezek mennek itt, ha bevallják mások, ha nem."


Nem az én szövegem de egyetértek vele.

2013. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

olyan rossz érzés,,néha ugy megölelném.

de nem lehet mert csak interneten birunk beszelni(skype-chet)

2013. júl. 23. 23:05
 7/7 anonim válasza:
Lehetni éppen lehet szerelmesnek lenni igy is . Én igy ismerkedtem meg 1 sráccal jártunk is , de mint elöttem irták mihelyts találkoztunk már nem az volt aki inkább csak én képzeltem el öt az ideálomnak. Szal saját tapasztalatból igy semilyen kapcsolat sem hosszu életű .
2013. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!