Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? :/ mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? :/ mi van velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi van velem, de már annyira szeretnék magamnak egy fiút.. :3 de..ma külsőm normális.. sőt, többen átlag felettinek tartanak,, de.. még sincs.. könnyen szerezni is tudnék de valahogy nem megy.. mert én nem fogok nyomulni egy fiúra, hogy most: ,,hahó, itt vagyok vegyél már észre, tetszel nekem" és hasonlók, mert én sosem voltam ilyen..meg, már annyira vágyok arra, hogy egy fiú átöleljen, (szorosan :) ) vagy lesmároljon stb.. nem tudom mi van velem.. sokszor ha egy fiatal párt látok, a lány helyébe képzelem magam.. noha már a legcsúnyább pasival is összejönnék :(
2013. júl. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
majd csak összejön...
2013. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*néha..
2013. júl. 23. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
lesz egy pár privát üzid :D
2013. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy. Legyél magabiztosabb és akkor lesz barátod :)
2013. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ezeket tényleg képesek nők leírni??:S szerintem k*va gáz:D:D "a legcsúnyább pasival is össze jönnék" amikor nekem is a vágyam még csak egy nő volt, akkor se tudtam ilyet mondani, hogy jajj nekem egy retek is megteszi.:S és hozzá tenném ,hogy én férfi vagyok..hova süllyedtek még?:D
2013. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom 14-16 körüli lehetsz.
2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kell, 12-14 éves vagy.
2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
készülj a sok magányos privi üzenetet küld majd xd
2013. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy,hogy ennyire ki vagy már készülve ettől?
2013. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Válogass hát a legcsunyább válaszolók közül :D
2013. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!