Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Többi lennt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Többi lennt és csak normális válaszokat nem 14 éves tini vagyok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mit tudok tenni? Parommal 5eve vagyunk együtt van 2kislanyunk 3eves a kicsi 9honapos! A szexuális életünk a beka segge alatt ha kéthetente 1x van valami akkor már jo! !Ez mellett sajnos alkoholista, többször volt elvonon de 3-4het után vissza esik! Egy eérzéketlen ember ha iszik, gyerekekkel nem foglalkozik, melobol haza jön eszik aztan alszik! Kezdek kikeszulni idegileg de nem tudom hogyan tovabb! Nincs hova mennem, szüleim Magyarországon én Németországban! ! Minden normális választ köszönök 27/N
2013. júl. 24. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Megoldatlan problémák gyökereznek ott kettőtök között. Ő valamiért nem beszél veled róla és alkoholba fojtja az egészet. Te meg csak kész vagy idegileg, és sopánkodsz ahelyett, hogy leültetnéd és megkérdeznéd mi van vele? Ezt csak így lehet, vagy ha másképp nem megy, vonjatok be egy családterapeutát.
2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Először is szerintem , semmiképpen se hagyd el!! Azzal csak azt éred el , hogy a gyerekek sínylik meg !! Igaz, általában mindenki azt mondaná, hogy ez a legjobb döntés , de meg kell próbálni a lehetetlent is !! DE , az a kérdés , hogy te mennyit vagy kész még harcolni a kapcsolatodért .
2013. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy sopankodas ha 3eve turom es most először kerdezek itt! Gozta teszem zug ivo mindenhol eldug alkoholt! Ha rakerdezek jön hogy paranoias vagyok ő nem ivott majd pár nap mulva kórház mert fel holtra itta magát! Ez sopankodas? Sztem nem csak egy feleség es egy anya aki megoldast keres immáron 3eve kicsi gyerekek mellett
2013. júl. 24. 21:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2dik pont ez az hogy harcolok évek óta érte-értünk azert hogy megovjam a csaladunkat es ne a kicsik veszitsek el az apjukat!
2013. júl. 24. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

És az szerinted jó,hogy a gyerekek azt látják,hogy az apjuk félholtra issza magát!? Hiába csak 3 éves a legnagyobb de már nem polyás,látja,érzi mi van otthon. Ilyenkor mindig azt mondják,hogy a gyerekek miatt meg kell próbálni,de minek,ha az apjuk nem is foglalkozik velük és csak azt látják,hogy otthon állandó a feszkó !? Inkább nőjjön fel egy gyerek az egyik szülővel harmóniában és békében mint családban de nyomorban,káoszban.

Ha 3 év alatt nem történt semmi változás most sem fog szerintem hacsak nem állsz a sarkadra magad és a gyermekeid érdekében és adsz ultimátumot a férjednek! Vagy végre leszokik az italról és úgy viselkedik ahogy az egy családapához és férjhez méltó vagy akkor ennyi volt!! Valamint lépned kell mert ez nem állapot! Próbálj hazatelefonálni vagy valahogy értesísd a szüleidet hogy mi van hátha tudnak valamiben segíteni.

2013. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5os! Ahogyan irtad ez mar megtortent többször hogy vagy normális életet él vagy megy a háztól! Elvonon jöttek az ígéretek es mimdig ugyanaz! Vodkát iszik hogy tutira ne legyen észnél! Igen a gyerekek kicsik de nem buták! Nagyobbik mindig mondja, h apának fáj a hasa azért alszik meg azért van kórházban újra es ujra! Nyomorban nem élünk de hidd el inkább élek kevés pénzből es harmoniaban normalis házasságban! Többször kértem időpontot egy fuggoknek fenntartott tanacsadasom, meg kértem csinaljon végig egy 3honapos terápiát mesdze mindentől de semmi azt mondja semmi szugsege ra! ! legutoljára rendőrt kellett hivnom mert kezet emelt illetve közölte, h megol dngem is es lányainkat is! De semmit nrm értem vele csak 12orara lett kitiltva a lakásból! :O Nem tudom mi a helyes,menni vagy maradni és küzdeni. ....
2013. júl. 24. 21:40
 7/10 viktor123456 ***** válasza:

Már bocs, de jobb lenne elválnod tőle.


Nem lesz jobb sosem, hiába reméynkedsz, most még találhatsz magadnak valaki.

2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Félsz hogy kirúgják és ugrik a magas német fizu? Érdekes hogy eddig az elmúlt 3 évben tűrted, akkor miért nem tűröd tovább?
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Nekem is megvan a magam "jó kis német fizum"! Ez nem a pénzre megy hanem egy házasságra meg 2gyerek életére! Könnyen vagy bunkó ha nem voltál ilyen helyzetben! Igen elmúlt 3ev es minden embernek vagy tűrőképessége ami egy idő után a végén jár!
2013. júl. 25. 22:50
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Valahol igazad van, hogy most még van esélyem egy új életre de a lanyaim miatt aggodom hogyan fogadnák! :-(
2013. júl. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!