Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hímringyóskodtok sokan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hímringyóskodtok sokan?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a mai világban a férfiak többsége a randevúkon és a járás alatt is elvárják, hogy mindennek a felét, vagy a csaj fizessen ki egészében bizonyos dolgokat. (pl. mozijegy, pizza stb...) Nem érzitek hogy ez picit hímringyóskodás?


Nem vagyok kíváncsi arra, hogy a csajok mit csinálnak, akinek volt rossz tapasztalata csajjal, az hanyagoljon.


Csajok véleményére vagyok kíváncsi. Köszi


2013. júl. 24. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a büszkeségem nem engedné, hogy akár egy forintot is költsön a nő magára, ha már egyszer én hívtam el. Szimplán örülök a társaságának, arra törekszem, hogy jól érezze magát velem ilyenkor meg nem foglalkozok azzal, hogy a hét többi napját vizet eszek.
2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
... a hímringyó. Minek fizetnének minden szart a srácok amíg nem a felesége a csaj h aztán a hétvégi buliban félrekúrjon, mert a másik srác még többet fizetne neki minden szarért?
2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
82 %-os, nem vagyok kíváncsi arra hogy a ribik mit csinálnak, vagy veled mit csinálnak! nem olyat kell választani. most az átlagos, normális lányokra gondoltam, akiket kihasználják ezek a férfiak!
2013. júl. 24. 21:20
 4/12 anonim válasza:
kérdező,te azt várod el hogy a te részedet is a srác fizesse vagy csak az övét?
2013. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
először elvárom hogy igen, mivel ő hív el. de fel szoktam ajánlani, hogy kifizetem, hát volt olyan bunkó, aki 200,- -ot is képes volt elkérni. ha már többet randizunk, találkozunk, és együtt vagyunk, egyértelmű a felezés. de az hogy én fizessem az ő dolgait, az nem ok. menjen el az ilyen dolgozni.
2013. júl. 24. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező azt várná el,hogy LEGALÁBB A SAJÁT RÉSZÉT Ő FIZESSE


amúgy meg alap dolog,hogy minimum az első randin a pasi fizessen a későbbiekben meg már oké,hogy felesben fizetik

2013. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Én szoktam fizetni a nőknek, de csak és kizárólag a szexért. A többi, velük kapcsolatos dolog nem érdekel. Megfizetem az árukat, de nem fogom sehova se vinni őket és így egy fillért se várok el tőlük.
2013. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
64%-os: jó,te selejt vagy,a kérdező nem ilyenekre kíváncsi:DD
2013. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Miért lennék ''selejt''? Voltam nős, fizettem épp eleget. Azóta viszont úgy élek, ahogy mindig is szerettem volna. A nőkkel kapcsolatban csak az alkalmi szex, ami szóba jöhet és végre boldog vagyok. Attól, hogy ez téged zavar, még nem én vagyok a selejt. A kérdező meg csak olyan válaszokat vár, ahol a férfi mindent fizet mindenkinek...
2013. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bonyolult...az én párom még a randi előtti találkáinkon se engedte, hogy bármit fizessek, azóta ha épp spórol vagy tényleg nem jut rá csak akkor engedi meg, hogy én fizessek és a következő alkalomkor mindent ő fizet vagy visszaadja a pénzt erőszakkal, veszekedésre engedni, hogy néha felezzünk...de láttam már pasit aki elvárta, hogy a nő fizessen...és a barátai biztatására, folyton azzal húzták, hogy a csaj csak a pénze miatt van vele..közben csak szimplán szegényebb volt és végül szakított a srác vele..amiatt, hogy amikor elhívta, ő kellett fizessen..
2013. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!