Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem merem kimutatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem merem kimutatni, amit érzek?

Figyelt kérdés
Ha valaki tetszik, hiányzik, vagy épp akarok tőle valamit vagy szeretem, egyszerűen nem merem, nem tudom kimutatni, pont úgy viselkedek, mintha pont az ellenkezője lenne. Iszonyúan félek a visszautasítástól és attól, hogy a másik nem érez úgy irántam, mint én iránta. Általában pont emiatt nem lesz semmi az alakuló dolgaimból sem, mert a másik mindig azt hiszi, hogy engem nem is érdekel. Miért van ez?
2013. júl. 24. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A második mondatban meg is válaszoltad a kérdést :)

Félsz attól,hogy az érzés nem kölcsönös,vagy esetleg a nem jó reakcióktól.

2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert félénk fiú, vagy lány vagy, és szerintem halak jegyben születtél.
2013. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz, csak a félelmem okát nem tudom.
2013. júl. 24. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizonytalanul kötődsz. Családoddal minden rendben? Szülő-gyermek viszony harmonikus?
2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!