Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy 17 éves fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy 17 éves fiúnak még nem volt kapcsolata azt automatikusan lúzernek vagy melegnek gondoljátok?

Figyelt kérdés

17 éves,sportos testű,átlag fejű,kicsit csenedes fiú vagyok.Régen kövér voltam és elég rondácska.Mára rendbehoztam magam,most építgetem fel az önbizalmam.Régen a rossz külsőm,és most a csendes természetem miatt nem volt még barátnőm.Ti elítélnétekk a fiút ha ez kiderülne? Inkább keresnétek egy tapasztaltat?

17/F


2013. júl. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel nyitnod, hogy még nem volt komolyabb(sőt semmilyen) kapcsolatod sem. Ne hozd szóba. Ha a lány kérdezi, akkor mondhatod azt, hogy nem volt még 3 hónapnál hosszabb kapcsolatod, és ezzel nem is hazudsz..Fel a fejjel! :)
2013. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy pár hetes,az tény.
2013. júl. 25. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de én egy 22 éves lány vagyok, akinek 18 évesen volt először kapcsolata. Talán elhiszed nekem, mint picit idősebbnek, hogy nem gáz. Megvan az ok, hogy miért nem volt eddig barátnőd, most majd lesz. Remek, nyugi. 17 évesen nem kell tapsztaltnak lenned! Jobb esetben, egy 17 éves kamasz nem tapasztalt! Még akkor sem, ha volt már kapcsolata...
2013. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 whoviangirl ***** válasza:
egyáltalán nem!:) sőt én valószínűleg örülnék is neki, nem méregetném magamat az előzőhöz stb.:D
2013. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így vagyok ezzel. Csak annyi hogy nem voltam kövér, csak simán nem érdekeltem a nôket. Ahogy észrevettem van olyan akinél kifejezetten elôny és van olyan akinél hátrány.
2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!