Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyéniség még?

Figyelt kérdés

Szinte már tömegstílus a páwa vagy swag. Akinek ez a stílusa az azt hiszi hogy egyéniség de ez már nem az hanem hanem csak tömegstílus nemde? Most már azok egyéniségek akik nem ezek a ratyi dzsusztin bíber utánzatok.

Különben is, ezeknek mi jön be a csajokon? A sok drága ruha meg az ájfón (persze ez nem maradhat ki) amit anyuci megvesz nekik mert az pótolja azt ami a gatyájában van?

Én inkább leszek önmagam mintsem tömegcikk :)


2013. júl. 28. 03:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Látom te is unatkozol, hogy ilyen egyértelmű dolgokat mesélsz nekünk.


Inkább mondj valami érdekesebbet. Történt tegnap bármi említésre méltó?

2013. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pólus, Árkád, Westend, Aréna

secretely we are a gay.


Kb. ennyi a véleményem.

2013. júl. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Én se szeretek nagyon beleolvadni az emberek közé.
2013. júl. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha valaki jól érzi magát a saját énjében. Ha így jó neki, akkor egészségére! Te más vagy, neked más a jó.
2013. júl. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdezőről csak ennyit:


http://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

2013. júl. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Most már azok egyéniségek akik nem ezek a ratyi dzsusztin bíber utánzatok."


Nem, ők simán csak normálisabban kinéző egyének. Ahhoz, hogy valaki "egyéniség" legyen, kicsit több kell annál, hogy máshogy öltözködjön mint az ilyen nyomik - szerintem.

2013. júl. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az fasza.

Általánosíts csak.

2013. júl. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

:) Ennél a kérdésnél mindenki megóvta a páwákat.

Tudjátok mit kéne csinálni? Abbahagyni a másokkal való foglalkozást, mások szidalmazását, és ehelyett a saját egyéniségeteket, külsőtöket fejlesszétek, olvassatok, kultúrálódjatok. Higyjétek el, többer ér!

2013. júl. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 perccel ezelőttig azt se tudtam, hogy mi az a swag, vagy páwa - erről azt hittem, hogy valami szleng szó, rá kell guglizzak.
2013. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyéniséget nem feltétlen az érdekli, hogy hű, nekem egyedinek kell lennem. Azt hordj, amiben jól érzed magad, ami tetszik, és ne érdekeljen, hogy mennyi emberen van olyan cipő pl. ha neked bejön. Egyéniség inkább a belső alapján lehet az ember, én legalábbis így vettem észre.
2013. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!