Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet barátokra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátokra és közvetett módon barátnőre szert tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem a barátnőszerzésnek a fontosabb dolgokon kívül (kisugárzás, külső megjelenés, humor, okosság, magabiztosság stb.)egyik részeleme az is, hogy legyen egy kialakult baráti társaságod, haveri köröd, hogy a lány lássa, hogy rajta kívül is több ember kötődik hozzád, nem vagy elveszve. De nekem nem megy a barát, sőt a haverszerzés sem. Sajnos azt látom, hogy az embereket nem érdeklik más emberek, csak azok, akikhez valamilyen szálak fűzik, haszonszál. Tehát valamilyen szolgáltatást várhat tőle, előrejutást a munkahelyben stb. Érdekbarátság magyarán szólva, szinte ez jellemző 10 ből 9 esetben. Persze vannak a tipikus gyermekkori kapcsolatok, melyek egy életre szólhatnak, de ez sem mindenkinek adatik meg. Én hiába próbálok meg kedves lenni, szóba elegyedni, beszélgetni mindenkivel, akkor sem keresnek, nem tekintenek havernak sem, nemhogy barátnak. Mit kell máshogyan csinálni? Én hozzám nem fűzik őket nagy érdekek, mert nem vagyok az a tipikus menőfiú (persze antiszoc sem). De azt látom, hogy ezeknek az iszákos, nagyképű, full magabiztos alakoknak ha nincs is túl sok barátuk, általában nagy haveri körük van, akiktől később néha--néha azért kaphatnak valamicskét, pl munkahelyi előrejutás, vagy ha építkezik és a haverja ács, kőműves, stb, akkor kevesebbért csinálja meg azt neki, mint másnak. Értitek? De nekem ez sincs, bármit teszek, semmi. Néha, félévente facebookon rámírnak, hogy ,,élek-e még,,nagyjából ennyi a fáma. Mi kell máshogyan csinálni? A lányok is érzik ezt sajnos, hogy nincsenek igazi barátaid, nagy haveri köröd, akkor veled valami zűr lehet. Ezáltal a legtöbb lány (hiába mondják itt a lányok, hogy ez nem számít, csak a szeretet, stb, meg hogy jól érezzem magamat azzal a sráccal)is kerülni fogja azt a pasit, ösztönösen érzik, hogy ő nem az igazi, aki húzza őt a siker felé. Tisztelet a kivételnek. Mit lehet tenni?
2013. júl. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen leírtad, tényleg sokat számít, kivéve akkor ha a lány is magányos farkas. Persze ez a ritkább.

Erre azonban szerintem nincs recept. Nekem eddig minden kötődésem úgy jött létre, hogy beszéltünk, beszéltünk, de nem szándékosan barátság vagy kapcsolatépítés céljából, hanem jöttek a témák, és mire észrevettük, már megvolt a barátság.

Nekem is kevés barátom van, de őket imádom.


17/L

2013. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én viszont már 27 évesen, majdnem 28, vagyok úgy, hogy nulla. Ki akarok menni külföldre dolgozni, de nem könnyű elindulni barátok nélkül. Pedig muszáj lesz, mese nincs. De munkahelyemen is úgy vagyok, hogy valaki valaki ellen mindig áskálódik, nem lehet mindenkivel jóban lenni. Pl beszélek egyik munkatársammal, aki szidja a másik kollégát, hogy az milyen zsugori, pletykás, gazdag stb. Aztán megkérdi tőlem, hogy ugye én is ez tapasztalom? Akko nem mondhatja az ember azt, hogy nem, mert akkor ezzel nem leszel egy hullámhosszon. De azt sem mondhatod, hogy de, mert akkor a másik fülébe jut, onnan még feljebb, akár a vezérigazgató fülébe és hirtelen az is megutálhat téged. Azt sem mondhatod, hogy nem tudod eldönteni, mert akkor meg rákérdez, hogy mi van veled, nem tudsz dönteni? Ergó, nem leszel, határozott, magabiztos- vagyis nem fog hozzád érdek fűződni. Ez csak egy abszurd példa volt, de szemlélteti valamelyest, hogy nem lehet a dologból jól kijönni.
2013. júl. 28. 13:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszoltok? Más, dugás kapcsolatos kérdésekre több tucat válasz jön, ide meg csak 1? Holott ez lényegesebb lenne szerintem.
2013. júl. 28. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőre szert tenni? Sok lóvéval és sportkocsival, így 100% a siker.
2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!