Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom miért nem képes megérteni átérezni, hogy nekem nagyon is fáj, rosszul esik, hogy nem tetszem a lányoknak és rondának tartanak engem?

Figyelt kérdés
Emiatt folyton depressziós, szomorú, dühös, ingerült, feszült, zsörtölődő, agresszív vagyok, mégsincs senki, aki otthon átérezné a helyzetem megértene, még otthon is csak támadnak, sőt lényegében a családom is gyakran mondta, főle ga tesómék, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem lesz barátnőm. A legrosszabb, hogy még a csúnya lányok is elutasítanak, nekik sem elég a külsőm, helyesebb pasira vágyik minden lány, én meg mint valam száműzött, aki minden egyes nap igényelné a szexet, szerelmet, kell, hogy éljen az élet legjobb dolga nélkül, éheztetve élni, magányosan, meg nem értve, míg minden nap látok párokat, akik egymást falják, nekem meg huszonéves létemre semmi jó sem jutott, sosem volt még barátnőm, hiába is próbálkozom, mert folyotn lekoptatnak, szóval még a találkáig sem jutok el a lányokkal 99%-ban. A maradék 1%-ban meg hiába tali, nem kellek nekik utána, mert valószínűleg a külsőm nem bírják megemészteni. :(
2013. júl. 28. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A nyafogós, önutáló stílusoddal és hozzáállásoddal van baj. Mégis kinek kéne valaki, akiből csak úgy áramlik kifelé a negatív gondolkodás, pesszimizmus? Tudom, ördögi kör, de ebből kellene megpróbálnod kitörni először.
2013. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

"folyton depressziós, szomorú, dühös, ingerült, feszült, zsörtölődő, agresszív vagyok"

Kész főnyeremény, minden nő álma!

2013. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Amíg azzal foglalkozol hogy ki hogy áll hozzád, ki hogyan lát téged, addig egy zselében vánszorgó zselés kis sz*rdarab leszel. Önmagadon segíts, ne azt várd hogy más megadja neked az ítéletet! NEM, akarlak megbántani, de vegyél erőt magadon. Gondoltál már arra hogy ez rajtad is múlik?
2013. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, hozzáteszem hogy külsőleg én sem vagyok főnyeremény, de ha olyan csajt találsz, akinek te fontos vagy, azt nem fogja érdekelni. Én oldalról úgy nézek ki mint Miki egér, és van barátnőm.
2013. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szard le a családod véleményét. Nehogymár tőlük függjön hogy mit csinálsz...

A csúnya lányok pedig ugyanúgy beképzeltek és felszínesek mint a szépek. Azt hiszik, hogy ha már pinájuk van, nekik minden JÁR. Hát egy nagy túróst, azt...

2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szüleidnek is összejött valahogy a gyerekcsinálás, nem?

Ha érted, mit akarok ezzel mondani...Gondolom, hogy két topmodellnek nem születik ronda gyermeke.


Szerintem inkább gondolkozz úgy, hogy csak azért is megmutatod a családodnak, a tesódéknak, hogy neked lesz a legjobb nőd közülük!


A fájdalmadat meg átérzem, azzal a különbséggel, hogy én szeretek valakit, csak régen a távolság miatt nem lehettünk egymásé, utána nem beszéltünk sokáig, de még mindig reménykedem, hogy jön az egyetem. :(

Azért fel a fejjel, szerintem nem a külsőd a baj!


Tudom, nagyon nehéz önbizalmat növeszteni, ha folyton azt kapod a környezetedtől, hogy ronda vagy, de légy erős. Erősnek kell lenned.


17/L

2013. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. Jah, és ez nem kinézet függvénye.

Ismerek én kedves, aranyos, érett szép lányt, aki egyben céltudatos is, de nem gázol át másokon.

Osztálytársamon lóg a háj, mégis tud ribi lenni, pedig olyan paraszt, hogy kapa lóg a szájából.

2013. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Privatba kuldj kepet :) 14L
2013. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!