Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzelnek egyesek magukról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzelnek egyesek magukról?

Figyelt kérdés
ismerkedek cseten egy sráccal. pénteken elkérte a tel. számom. előtte 2 hétig cseteltünk. nem vagyok fent egész nap a neten, vasárnap vettem észre, hogy azon a csetes oldalon írt, teljesen összefüggéstelen dolgot. megkérdeztem tőle, hogy miért nem hívott fel. erre benyögte, hogy azért, mert neki így könnyebb, és fel volt háborodva, hogy akkor szombaton nem voltam fent azon az oldalon.
2013. júl. 29. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Így ismerkedj neten..:D
2013. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
jap, neten ne ismerkedj! 22f (írj privit! :DDD)
2013. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy indok, hogy miért ne ismerkedj személytelen csatornákon. szerintem egy ilyen ismerkedőst oldal max arra érdemes használni, hogy ha valaki külsőre tetszik akkor egy csetelés után elhívod valahova. lehet, hogy pszihopata a srác...
2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki sem normális, csak meg kell találni, aki pont olyan hülye, mint te! :) Ez a kulcsa az egésznek! :D
2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet igy is ismerkedni, de igy valahogy nem lehet belenézni a masik szemébe és mintha egy kitalált figaura lenne... Ha élőben beszélek egy csajjal, akkor max 20perc elég, hogy lássam, erdekel e a reakcióibol, mig cseten lehet kell több nap, mert itt már nem latom szemét és meg esik, hogy másnak kepzelem el, mint aki. Nem sokat ismerkedtem még így, de nem nagyon vonzz vagy csak nem értek hozzá :-)

pl. volt egy csaj, aki kirta, hogy nagyon szeret egy fiút, meg nem birja elviselni a hiányát és volt nála az éjjel is, de nem akar vele lenni a csávó bla bla... Én ezt megláttam és áá bammeg, ennek segitenem kell és irtam privatot neki. 2 napot irkaltunk, mire nagy nehezen kiderült, hogy a csavonak van felesége és gyereke is. Irtam neki, hogy nagyobb ribi nem is lehetne, de neki akkor is az a fiú kell, várni fog rá és mindig össze fexik vele ha ő úgy akarja, hiába győzködtem, hogy hagyja meg hogy nem helyes...

És ez csak egy sztori... A másik dolog, hogy így meg szűnnek a távok és barkivel össze lehet haverkodni/össze veszni.

2013. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Élőben még esélytelenebb.


Mármint neked nem, mert csaj vagy, de nekünk az.

2013. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!