Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt a pasit? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt a pasit? 17/L

Figyelt kérdés
Tavaly megismerkedtem egy gyerekkel, dumáltunk, minden, rájött valahonnan, hogy nekem több mint barát, aztán még utána beszéltünk, meg találkozgattunk, de nem volt olyan, mint előtte. Aztán össze vesztünk, teljesen elhanyagoltuk egymást. A suliban a hangulatától függően volt, hogy egyszer mosolyogva köszönt, máskor rámnézett 'dögölj meg' pillantással, aztán máskor pedig ridegen oda vágott egy hellot, máskor meg mint akit nem is ismer, úgy ment el mellettem. Nagyon sokszor láttam, hogy nézett, sőt, bámult, nem tudom hova rakni, álltam a pillantását és csak nézett. Aztán kezdtem túllenni rajta, randiztam mással, sajnos közös ismerős volt, erre elkezdett keresni újra, engem hibáztatott az egészért, hogy miattam nem beszélünk, tönkre tettem a kapcsolatunkat, én meg természetesen haragudtam rá, főleg, hoyg ennyire hülyének néz. Aztán ezután megint nem beszéltünk, csak addig, míg tönkretette az egész helyzetet a másik pasival. Barátnőm, én vagy akárki kirak egy képet, egyből megy rá a like, mindenhol ott van, ahol én, és rohadtul hiányzik a hülye feje. Amúgy meg most jelen pillanatban hozzám sem szól, meg nem is látjuk ugye egymást. Nem értem őt, mit vár tőlem vagy mit kellene csinálnom? Mit gondolhat? Mi baja van? Annyira érthetetlen egy pasi. 17/L
2013. júl. 29. 13:27
 1/5 Amélia:) ***** válasza:
Gyerekes:$ Én hagynám a francba:$
2013. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz lebeszélni róla magam.. :( De köszi a választ. :)
2013. júl. 29. 13:30
 3/5 Amélia:) ***** válasza:

Tudom, de az ábrándozással elveszed a lehetőséget mástól. Egy sokkal jobbtól :)

A leírt viselkedés alapján ő olyan, mint egy durcás csaj:$...

2013. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Améliával értek egyet. Az a pasi aki ugy viselkedik mint ahogy a hisztis fürdősk**vák azok nem is pasik... :D Nem érdemes időt pazarolni rájuk.
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van.

És megint csak igazad van.. :'D Lehet full homi.. :OO

2013. júl. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!