Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok; Vekony szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok; Vekony szeretnek lenni, de a parom megis igy szeret, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
168cm vagyok es 60 kg. Nem vagyok kover, de van mit fogni rajtam, a csipomon van felesleg plusz eleg nagyok a melleim. A parom azt mondja, hogy o igy szeret, es nem szeretne, hogy fogyokurazni kedzjek, de megis en mindig arra vagytam, hogy vekony legyek
2013. júl. 30. 10:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kb ilyen az en alakom is, csak nagyobbak a melleim, es szelesebb picivel a derekam
2013. júl. 30. 10:15
 2/14 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el ezt neki.

Szerintem az a legfontosabb,hogy jól érezd magad a bőrödben,és ha úgy éreznéd magad jól,akkor fogyókúrázz (de ne vidd túlzásba,ne legyél gebe). :)

A párodnak meg meg kellene értenie. Ő mit szólna hozzá,ha azt mondanád neki h hízzon fel 120 kilóra vagy fogyjon le 50 kg-ra? Szerintem ő sem tenné,mert nem érezné jól magát.

:)

2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
akit belinkeltél az kifejezetten vékony
2013. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most néztem a képet amit linkeltél. szerintem amúgy nem kellene fogynod.Nagyon csinos vagy ha tényleg ilyesmi az alakod. :)
2013. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ivilicious ***** válasza:
ha ráedzzel, az csak jó pedig.
2013. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát fogyjál, - legfeljebb keresel egy új pasit az új alakodhoz.
2013. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi szerintem nem igazán van oda a túl sovány nőkért. A párod nem fog örülni, ha a cickód kisebb lesz. Pedig, ha fogysz, először onnan megy le, és csak aztán a csípődből. Pech nem?
2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Max 2 kg "felesleg" van rajtad. Hova akarsz fogyni? Ésszerű keretek között szerintem érdemes más véleményét előbbre tartani, és nem elmerülni a "FOGYNOMKELL" érzésben. A fogyókúra meg eleve butaság, lefogysz, aztán több jön vissza, mint amennyit leadtál. Ha tartósan szeretnél vékonyabb lenni, életmódot kell váltani. De mint már említettem, szükségtelen.

Teljesen jó a súlyod, a párod így szeret, no problem! :)

2013. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tennél fel a saját alakodról egy egészalakos fehérneműs vagy fürdőruhás képet? Azon tökéletesen látszana az alakod.

Így szavakkal ezt nem lehet leírni.

2013. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!