Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem lett ilyen rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem lett ilyen rossz az első csók?

Figyelt kérdés
A helyszín egyáltalán nem volt romantikus (buszmegálló mögött, hajléktalanokkal tele) de ez nem is volt baj annyira, hanem hogy a csók borzalmas volt. (A fiúval pont akkor jöttünk össze, de nem éreztem iránta semmit. Vagyis azt hittem érzek, de nem.) A számra tapasztotta a száját, (borzasztóan nyálas volt, utána az állam tiszta nyál lett),másodszorra is megcsókolt és erőszakosan dugta át a nyelvét a csukott(!!!) számon. Egyszóval borzalmas volt, azt hittem az első csók nagyon jó érzéssel fog eltölteni. Utána szakítottunk (szerencsére, mert nagyon nyomult rám, amit nem szeretek). Rájöttem, hogy valahol én is elrontottam, mert nem az ő hibája, hogy nem szerettem vagy ilyesmi. Megnyugtatnátok, hogy lesz ettől jobb érzés is a csók?

2013. júl. 30. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy jó csók sokkal jobb érzés ennél, az meg még rátesz ha olyannal csinálod aki iránt érzel is valamit.
2013. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd te is kívánod a csókot akkor jobb lesz.
2013. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a csók után szakítottunk egyből, hanem pár hétre rá.Bocsi csak rosszul fogalmaztam meg.
2013. júl. 30. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A csók a legkevesebb, ez ilyen "hülyéskedésnek" felfogható, csak az első szexet ne szúrd el úgy mint én, hogy érzelmek nélkül, mert épp volt rá alkalmam egy vonzó lánnyal.


Sokkal jobb úgy szexelni, ha érzel valamit a másik iránt, erre ügyelj, az hogy szar volt a csók, az semmiség, csak az első szexre nagyon ügyelj, hogy megfelelő partnerrel.

2013. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a mai tizenévessel, hogy a csók olyan, hogy MINDEN nyálas. De nem. Az igazi egy forró, édes és szenvedéllyel teli. Én nem csókolók rosszul, mert nem nagyon volt panasz.
2013. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A csók csak a szerelmesek között csodálatos. Minden más alkalom, csak nyáladzás.

A ku rvák is csak felárral vállalják.

2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó csók után repetát szoktak kérni a lányok :)
2013. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem kértem, söt! Ö eröszakosan nyomta rám a száját, mintha valami játékszer lennék, akit kedvére csókolgathat.
2013. aug. 1. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
De nem is vagy belé szerelmes!
2013. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már nem is lesz, gondolom.
2013. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!