Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik esetben nehezebb párt találni? Ha valaki kövér ( itt kb. a 110 kg-osokra gondolok) de szép/helyes arca vagy akinek normális/ideális alakja van de csúnyácska az arca?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Amelyik szerethetőbb.
2013. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
110 kilós nem mindenki kövér, én 100 vagyok és 10 évnyi kondi plusz egyéb sportok miatt lettem ennyi. Amúgy meg helyzetfüggő.
2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy férfi az illető?
2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Az arcon sok múlik, szóval talán az utóbbinak. De mondjuk ha nagyon szép arcú, kövér valakiről lenne szó (+ 10-20 kilóval), aki viszont leszarja, hogy kövér, és gyorséttermekben éli az életét nulla mozgással...Na, ez az igazán kiábrándító.
2013. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Közsi első!

2. Én arra gondoltam ha valakinek ez nem izom hanem túlsúly.

3. A véleményeteket kértem tehát mindkét nem esetére gondolok.

2013. júl. 31. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos az utóbbi esélytelenebb.

Én is magas,izmos fiú vagyok de csúnya az arcom.Magányos vagyok.

Jóképű,kövérkés ismerősömnek meg volt màr vagy 4 nője.

2013. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az arc nagyon sokat számit. bár ez egyénfüggő. egy jó testü, nem túl szépnek egy hozzá hasonló fog bejönni, mig egy kövér szép arcúnak a szép arcú :)


nálam a szép, barátságos arc a nyerő.

2013. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%
Hát én egy kövér lány vagyok, (90 kg) de azt mondják szép az arcom és aranyos vagyok. Éppen most alakul egy kapcsolatom meghívott ramroda az a srác aki nagyon tetszik és én is tetszek neki. Még rajta kívül tudom egy fiút a suliban akinek tetszek . Ezzel ellentétben néhány csinos kevésbé szép arcú osztálytársam egyedül van.
2013. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Amit tapasztaltam így 39 év alatt (sose voltam nagy csajozógép.. az a visszahúzódó szolid srác voltam.. de hölgy szeme sose maradt szárazon, ha eljutottunk oda, hogy nem rémisztette meg a látvány és hagyott humorizálni.. ;o)


Na szóval: kicsit talán korfüggő.. kb 25 éves koromig alapból csak az arcát néztem a lányoknak és úgy a kisugárzását.. aztán később a popsi és láb is bekerült a check list-be. ;) Viszont egy szép arcú molett lány sokkal jobban tele van élettel, kedvesebb, nyitottabb, és odaadóbb az ágyban! Nem sanyargatja magát MINT

a másik típus, akinek bombázó alakja van (mellesleg látszik a bőrén, hogy nem volt mindig így) és hosszas küzdelem után lendül olyan formába, hogy már nem is arcát látod, csak egy kívánatos testet, de sajnos ezek a lányok általában mindig idegesek a koplalástól, dohányoznak és ingerlékenyek.. :(


Ugyanakkor én is azt mondom, ha megkívánásról és vágyakról van szó, talán előbb vetődnék egy vékony, nem annyira szép arcú lányra... de azért az alak nem mindig kompenzál annyit... lehet az még igen is vonzó, vagy csak egy pici grimasz, amibe beleszeret az ember.


Egy molett lánynál valahogy mindig lelkileg is könnyebb volt megnyílni.

Nagy súlyfeleslegnél azért már picit gázosabb, volt olyan barátném, akit amúgy imádtam, gyönyörű arca volt, csodaszép mosolya de sajnos a kémia soha nem működött volna köztünk.. mert azért az én szemem is közvetlenül összeköttetésben van az ezredessel (csak szolidan... századossal.. :o)


S a valóság? Mindig molett kedveseim voltak (de úgy, hogy azért sportolgattak, tehát nem hanyagolták el magukat) Az arc mindig fontos volt.. S ahhoz képest, hogy én is észreveszem a vékony lányokat és még tetszenek is.. mégis.


Na.. ebből szűrj le valamit.. bocsánat ha hosszú voltam. :)

2014. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki ennyire jelentős túlsúllyal rendelkezik, nem tud szép arcú lenni. Az arca is hájas. Ha úgy értetted, hogy pozitív, kedves személyiség, és ez látszik a tekintetén, talán lehet esélye. Sosem értettem ezt a városi legendát, hogy a kövér nőknek szép arca van, a vékony, karcsú nők pedig csúnyácska arcúak. Hol? Én még erre egyértelmű példát nem láttam.
2016. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!