Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha együtt alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha együtt alszotok egy dögös csajjal, akit fogdoshattok, átölelhettek, akkor feláll? De úgy, hogy nem a barátnőtök.

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 02:40
1 2 3
 1/22 Maszkura válasza:
66%
nem kérdés :DDD
2013. aug. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Aki normális és van barátnője, ilyet nem csinál. (Mármint nem fogdos idegen csajokat.)
2013. aug. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ameoland ***** válasza:
82%

Nálam ilyen összebújós történetnél kettő létezik,amit hajnali 3 fele le tudok írni:

1: összebújok vele,mert egyszerűen jól esik valakivel együtt aludni.

2: annyira jól esik,hogy úgy belevágom rövid úton,hogy következő éjszakára is marad

2013. aug. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Maszkura válasza:
62%
sztem rossz a kérdés ... nem kell konkrétan vele aludni v ilyesmi. a kérdés lehetne ink az h izgultok más lányokra a barátnőtökön kívül? ...természetesen :D
2013. aug. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ameoland ***** válasza:
77%
Nem említette,hogy van vagy nincs. Jó dolog az erkölcs, de nem kell minden pincsiért farkast kiáltani fiam.
2013. aug. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Akinek nemáll fel rá, az meleg :P
2013. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőn van a hangsúly. Úgy értettem,hogy szinglik vagytok mindketten,és mondjuk egy ottalvós házibuliban összehoz titeket a sors. De semmi szex! Csak azok,amiket leírtam.:D
2013. aug. 1. 02:46
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem jövök be a csajnak és úgy fogdosom, akkor valószínű, hogy feláll, sőt elmegy. A csaj. De előtte pofon-vág.
2013. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha már fogdoshatom és átölelhetem (azaz benne van a lány is), nem állunk meg annál a pontnál, abból bizony szex lesz. :) Ha nem a barátnőm, mindezt abban az esetben, ha neki sincs párja és nekem sem. Ez egyértelmű.
2013. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Dögös csaj vagy? :DD
2013. aug. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!