Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgató ez a fantázia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató ez a fantázia?

Figyelt kérdés
Az ami felizgat,szerintem eléggé egyedi.A szexuális fantázimban létezik,és erről szoktam fantáziálni maszturbálás közben.Amikor egy természetfilmben láttam egy óriáskígyó elkapott egy fekete párducot,küzdöttek egymással,végül rátekeredett és megfojtotta.Ez mindig beindít,felizgat.Nemtudom mitől van,de van. Pontosabban az óriáskígyó-nagymacska küzdelme,egymás ellen,életre-halálra.Főleg,ha a kígyó győz. Képzeletemben az óriáskígyó a nőt jelenti,személyesíti meg. A képzeletemben az óriáskígyó egyben a nőt is jelenti.Elképzelem,hogy ez a nő(egy nő)egy gyönyörű,erős óriáskígyó.Ami felizgat az az,hogy a kígyó a prédáját a puszta testével öli meg.Rátekeredik és csupán az erejével végez vele.A nagymacska küzd ellene,de tudja nincs esélye.Hiába a félelmetes fogai és az éles karmai a sikamlósan,fényesen csillogó test(a kígyó testének gyűrűi) ereje végez vele.A vad,vérszomjas párduc tehetetlenül végzi.A fantáziámban van még egy verzió,amikor a nagymacskával egy formás,gyönyörű,meztelen,az izzadságtól fényesen csillogó testű(bőrü)nő végez.Persze a puszta testével.Ennek a csúcspontja amikor a nő a combjaival fojtja meg a tigrist vagy más nagymacskát.Mondom ez csak fantázia,de nekem abszolut izgató.Még fokozható,ha a nő(a testének formás domborulatait kiemelő)gyönyörő fekete latexben,bőrben szerepel. Ahogy a testre simul és felveszi és kiemeli annak domborulatait,s közben fényesen csillog,ez nagyon kihívó. Elképzelem,hogy ez a csaj egy gyönyörű,erős óriáskígyó,megtámad és rátekeredik egy vérszomjas párducra vagy tigrisre,legyőzi azt és megfojtja A fantáziámban talpig fekete bőr vagy latex cuccban van,magassarkú,hegyesorrú csizmában.A fekete cucc pattanásig feszül gyönyörű testén és fényesen csillog,ahogy rásimul és követi alakja vonalvezetését.A szerkó alatt semmit sem visel,de bőségesen izzad.A dekoltázsa,a mellei is izzadságcseppektől csillognak.Gyönyörű,kihívó és szexis. Abszolút izgató,amikor a nő legyőzi a férfit.Arról is szoktam fantáziálni,hogy ez a nő egy kigyúrt pasit(pasikat)győz le a puszta testével,és avégén a combjaival megfojtja.Vagy egy rabszolga férfi a nyelvével kényezteti ezt az eszményi nőt,és a nő az orgazmus közben a combjaival megfojtja a férfit.A csaj nem „kigyúrt”,mint egy testépítő ,hanem „csak”formás és gyönyörű,és könyörtelen.Ahogy a combjai a pasi teste köré fonja,az olyan,mint az óriáskígyó gyűrűi.Felizgatnak még a beolajozott csajok,amazonok,nő nyílpuskával,íjjal lóháton,a testhezálló,testre simuló fényes cuccok formás,kihívó hölgyeken,a nylonharisnya,a combcsizma,és ilyenek.És ezek keverve.
2013. aug. 3. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rajtad kívül senkit sem izgat.
2013. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El is élveztél, mire ezt leírtad? :))
2013. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!